Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kandidatas į Rusijos prezidentus Vladimiras Žirinovskis Alai Pugačiovai tėškė, kad ji – prostitutė

V.Žirinovskis pasirengęs išdalinti dalį savo garderobo.
„Scanpix“ nuotr. / V.Žirinovskis
Šaltinis: 15min
0
A A

Skandalingu elgesiu garsėjantis Rusijos politikas Vladimiras Žirinovskis vėl išsišoko. Kandidatas į prezidentus tiesioginiame televizijos eteryje garsią dainininkę Alą Pugačiovą išvadino prostitute.

Jo konkurentą – Michailą Prochorovą – palaikanti artistė ir V.Žirinovskis antradienį susikibo tiesiogiai transliuotuose rinkimų debatuose.

A.Pugačiova pareiškė, kad prezidentas – visos šalies veidas, pavyzdys gyventojams. „Kai jūs taip chamiškai elgiatės, meluojate, tai kol kas yra tik jūsų gėda. Neduok Dieve, jei tai taps visos mūsų šalies gėda. Jei taptumėte prezidentu, ar pakeistumėte savo elgesį?“ – paklausė ji politiko.

V.Žirinovskis, klausydamas jam užduodamo klausimo, akivaizdžiai nervinosi. „Viskas?“ – išklausęs A.Pugačiovos burbtelėjo jis. Politikas paaiškino, kad elgiasi taip, kaip jam atrodo geriausia.

Vėliau dainininkė ir politikas susikibo ne juokais: V.Žirinovskis suriko, kad A.Pugačiova sėdėtų ir tylėtų, o vėliau pridūrė, kad jeigu jai kas nepatinka, tegu dingsta lauk.

„Užsičiaupk, pasakiau“, – šaukė jis. „Nerėk ant manęs, būsimasis prezidente“, – jam atšovė dainininkė.

„Aš maniau, kad jūs, politikas, gudrus žmogus. O jūs – klounas ir psichas“, – sakė A.Pugačiova.

„Aš toks, koks esu, tame mano puikumas“, – atšovė V.Žirinovskis.

„Jūs esate mūsų šalies gėda“, – rėkė atlikėja.

„Jūs, artistai, kaip paskutinės prostitutės, lendate po kiekvienu vadovu už pinigus. Gulėtės po Brežvenu, po Gorbačiovu, po Jelcinu, po Putinu. Rytoj aš važiuosiu į Kremlių, jūs gulsitės po manimi, o aš ant jūsų spjaudysiu ir kojas į jus valysiu“, – spiegė V.Žirinovskis. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min