Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 14d. 17:10

Karališkojo teismo sprendimas: mažametės šešių futbolininkų aukos pačios norėjo sekso

Prievarta
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Prievarta

Didžiosios Britanijos Karališkasis teismas peržiūrėjo baudžiamąją bylą dėl dviejų mažamečių išžaginimo ir paskelbė išteisinantį nuosprendį šešiems prievartautojams – esą nukentėjusiosios pačios norėjo užsiimti grupiniu seksu parke, rašo „Daily Mail“.

Trečiadienį Londono apeliacinis teismas nusprendė į laisvę paleisti dvidešimtmečius Ashley Dwance'ą Charlesą, Courtney Oneilą Amosą ir Jahsoną Terrance'ą Downesą, taip pat 21-erių Luke'ą Jodephą Farrugia ir 19-mečius Dennisą Arthurą Sousą bei Jahvoną Jelanį Edwardsą. Visi jie buvo teisiami už dviejų 12-mečių mergaičių išprievartavimą Redingo parke praėjusiais metais.

Tačiau peržiūrėjusi bylą teisėjų komisija nusprendė futbolininkus paleisti į laisvę. Anot jų, sportininkai kalti tik todėl, kad nepasidomėjo, kiek mergaitėms metų. Britų baudžiamoji teisė nurodo, kad lytiškai santykiauti galima ne su jaunesniu kaip 16 metų asmeniu.

Baudžiamojoje byloje nurodoma, kad praėjusių metų vasarį Jahvonui Edwardsui pažįstama 12-metė atsiuntė žinutę, kurioje rašė norinti užsiimti seksu iš kartu su keliais sportininkais. Šis nusprendė patenkinti mergaitės norą ir susitiko su ja.

Į susitikimą mergaitė atėjo su savo bendraamže. J.Edwardsą taip pat lydėjo dar penki jaunuoliai. Visi jie patraukė į automobilių stovėjimo aikštelę parke. Ten susitikimo iniciatorė santykiavo su penkiais sportininkais, o jos bendraamžė – su vienu jų.

Baudžiamojoje byloje lengvinanti aplinkybė yra ta, kad susitikimą iniciavo mergaitė.Baudžiamojoje byloje lengvinanti aplinkybė yra ta, kad susitikimą iniciavo mergaitė. Taip pat ji turėjo gerokai daugiau seksualinės patirties nei prievartautojai.

Teismo sprendimu, bausmės laikas sutrumpintas ir pakeistas lygtiniu. Sportininkams skirtas namų areštas vieneriems metams. Teismas nurodė, kad mergaitės sąmoningai viliojo sportininkus. Be to, socialiniame tinkle „Facebook“ nurodė klaidingą amžių. Pažymėta, kad mergaitės į susitikimą atvyko apsirengusios taip, jog atrodytų vyresnės.

Tuo metu futbolinininkai apibūdinami kaip anksčiau niekada reikalų su teisėsauga neturėję asmenys.

2011 m. kovą Reidingo teismas nuteisė šešis futbolininkus dviejų metų laisvės atėmimo bausme. Nuteistieji apskundė šį teismo nuosprendį esą jis per griežtas. Gynėjai tvirtina, kad teismas neatsižvelgė į tai, jog nukentėjusios apgavo vaikinus, pasistengdamos atrodyti vyresnės, nei yra iš tiesų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min