2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kaukės bus būtinos visiems į mokyklas grįžtantiems Ispanijos moksleiviams

Ispanijoje dėl išaugusio koronaviruso atvejų skaičiaus apsauginės kaukės bus būtinos visiems rugsėjį į mokyklas grįžtantiems vyresniems kaip šešerių metų moksleiviams, ketvirtadienį pranešė vyriausybė.
Vaikas su medicinine kauke
Vaikas su medicinine kauke / 123RF.com nuotr.

Tokia taisyklė įsigalios 17 šalies regionų, kurie savarankiškai valdo švietimą. Tai standartizuotų gairių, dėl kurių susitarta susitikime su centrinės valdžios institucijomis, dalis.

Anksčiau buvo numatyta, kad dėvėti kaukes būtina tik vyresniems nei 12 metų moksleiviams kai kuriuose Ispanijos regionuose.

Vyriausybė pranešė, kad mokiniams kasdien bus matuojama kūno temperatūra, jie turės plauti rankas bent penkis kartus per dieną, o kabinetai turės būti dažnai vėdinami.

„Klasės-burbulai“, kuriose mokiniai bendraus tik su ribotu skaičiumi bendraamžių, bus labai svarbios nustatant kontaktus. Dėl to, jei bus nustatyta užsikrėtimo atvejų, užuot uždarius visą mokyklą, bus galima paskelbti lokalizuotą izoliaciją.

Tėvai ir mokytojai išreiškė susirūpinimą dėl naujų protrūkių bangų, kurių atsirado Ispanijoje atšaukus griežtą karantiną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min