Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keleivinis lėktuvas leidosi į upę (nuotraukos, video, atnaujinta 23.58)

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

JAV lėktuvas, priklausantis kompanijai „US Airways", su 146 keleiviais nukrito į Hadsono upę Niujorke, praneša „Sky News“.

Pasak vietos žiniasklaidos, lėktuvas buvo ką tik pakilęs iš La Guardia oro uosto mieste ir bandė sugrįžti į jį po to, kai, kaip manoma, susidūrė su paukščių būriu.

Keleivinis lėktuvas „Airbus A-320", kuriame taip pat buvo penki įgulos nariai, turėjo skristi į Šarlotės oro uostą Šiaurės Karolinoje.

Kol kas apie aukas ar sužeidimus nepranešama. Manoma, kad, pasak liudininkų, „dauguma keleivių išsigelbėjo". Gelbėtojai bandė ištraukti keleivius iš lėktuvo kaip įmanoma greičiau. Greitosios pagalbos automobiliai laukė ant kranto, kad nuvežtų sužeistuosius į ligoninę. Keletas upe plaukiojančių keltų numetė keleiviams gelbėjimosi liemenių.

Vienos liudininkės teigimu, nustebino tai, kad lėktuvas buvo labai arti vandens. Kaip tik tuomet ir įkrito į upę. Tačiau, pasak jos, lėktuvas prie vandens priartėjo lėtai, todėl trenkėsi nestipriai. 

Vienas iš keleivių teigė esąs įsitikinęs, kad visiems pavyko išsigelbėti ir palikti lėktuvą. „Kažkokiu būdu lėktuvas liko plūduriuoti vandens paviršiuje ir mes galėjome patekti į keltą. Dabar tiesiog neįtikėtina, kad esam vis dar gyvi", – pasakojo keleivis Alberto Panero.

Pasak pareigūnų, lėktuvas ore išbuvo apie tris minutes, kol jo kelyje pasitaikė paukščių būrys. Paukščiams patekus į variklį, lėktuvas pranešė apie avarinę situaciją ir apsisuko grįžti.

„Vos pakilę išgirdome garsų „bum", lėktuvą supurtė ir pakvipo dūmais, orlaivis nedelsdamas pradėjo apsisukti. Tuomet atėjęs kapitonas perspėjo, kad ruoštumėmės leistis. Tuo metu supratome, kad krintame", – pasakojo A.Panero.

Pranešama, kad lėktuvas krito į vandenį nuožulniai, galbūt todėl didesnės tragedijos išvengta. Lėktuvo įgula informavo keleivius, kad teks avariniu būdu leistis ant vandens.  

JAV nacionalinio saugumo pareigūnai pareiškė, kad teroro akto versija atmesta.

AVIAKATASTROFOS NUOTRAUKOS
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min