Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 14d. 20:33

Kerštas: Irano teismas leido moteriai rūgštimi apipilti ją sužalojusio vyro akis

Ameneh Bahrami laiko nuotrauką, kurioje ji užfiksuota prieš užpuolimą, kai jos veidas ir akys buvo apipiltos rūgštimi.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Ameneh Bahrami laiko nuotrauką, kurioje ji užfiksuota prieš užpuolimą, kai jos veidas ir akys buvo apipiltos rūgštimi.

Irano teismas leido moteriai atkeršyti savo skriaudikui tokiu būdu, kaip šis pasielgė su ja – atimti jo regėjimą apipilant akis rūgštimi. Tiesa, sprendimo vykdymas kol kas atidėtas.

Tokį sprendimą teismas priėmė remdamasis Islamiškosios teisės nuostata „akis už akį, dantis už dantį“, kuri galioja kūno sužalojimo atvejais.

Keršto 32 metų Ameneh Bahrami siekia dar nuo 2004 metų, kai autobusų stotelėje ją fanatiškai įsimylėjęs Majidas Movahedi maldavo vedybų, o šiai atsisakius apipylė moters veidą rūgštimi. Po šio įvykio A.Bahrami apako, be to, jai teko iškęsti 19 operacijų, o jos veidas liko subjaurotas, rašo Dailymail.co.uk.

Nors teismas anksčiau priteisė moteriai pinigų sumą, atitinkančią 74,6 tūkst. Lt, ir nusiuntė M.Movahedi į kalėjimą, jai to nepakako. Ji siekė, kad užpuolikas patirtų tai, ką pastaruosius šešerius metus kenčia ji.

Šiandien A.Bahrami pasiekė savo – teismas leido jai atkeršyti skriaudikui taip, kaip šis pasielgė su ja.

Teismo sprendime nurodoma, kad A.Bahrami galės įpilti po 20 lašų rūgšties į abi užpuoliko akis. Pastarajam bus suleista nuskausminamųjų.

Buvo numatyta, kad tai moteris galės tai įvykdyti dar šeštadienį, tačiau netrukus nuspręsta sprendimo vykdymą nukelti vėlesniam laikui.

A.Bahrami teigia sulaukusi ne tik prašymų, bet ir grasinimų nekerštauti, tačiau ilgai siekto atpildo neatsisakys. „Jo motina skambino mano tėvams. Ji prašė pasigailėti. Ji sakė, kad Majidas dirbs man visą gyvenimą, jei neatimsiu jo regėjimo. Tačiau dabar jau per vėlu“, – sakė A.Bahrami prieš teismo posėdį.

Temos: 2 Rūgštis Iranas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min