Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 15d. 22:43

Kijevo gyventojams pranešta, ką daryti, jeigu miestas bus užpultas

Policininkai Kijeve
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Policininkai Kijeve

Kijevo gyventojams pateikta informacija, ką daryti, jeigu mieste prasidės kariniai veiksmai, praneša „Ukrainskaja pravda“. Skelbimai su šia informacija kabinami Kijevo skelbimų lentose.

Pranešama, kad jeigu prasidės kariniai veiksmai, apie tai gyventojai bus informuoti per garsiakalbius, iš automobilių, kuriuose įrengti garsiakalbiai, o taip pat per televiziją ir radiją. Apie tai, kad prasideda kariniai veiksmai, skelbtų ir sirenos bei signalai su pertrūkiais.

Išgirdę tokius signalus gyventojai turėtų nedelsdami įsijungti radiją ar televiziją ir laukti vietos valdžios pranešimų. Prašoma, kad išgirdę informaciją žmonės pasidalintų ja su kaimynais, jei šie jos dar nebūtų girdėję. Vėliau žmonės turėtų pasirūpinti, kad šalia savęs turėtų odos ir kvėpavimo organų apsaugą, drabužių, batus. Taip pat šalia savęs reikėtų turėti ir asmeninės gynybos priemonių, būtiniausių vaistų, dokumentus, ryšio priemones, asmeninės higienos priemonių, maisto atsargų ir vandens. 

Paskui žmonėms rekomenduojama išjungti dujų, vandens, elektros tiekimą, uždaryti langus. 

Vėliau žmonėms pagal nurodymus reikėtų trauktis į slėptuves. Jų adresai nurodomi skelbimuose. 

Jeigu karinės agresijos metu žmonės būtų viešoje vietoje, jie turėtų skubėti į artimiausią metropoliteno stotelę ir vykti namo. Jei tam laiko nėra, jie turėtų susirasti artimiausią slėptuvę. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min