Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Kijevo teismas patenkino Tymošenkos ieškinį Juščenkai

Kijevo apeliacinis administracinis teismas patenkino kandidatės į prezidento postą, Ukrainos premjerės Julijos Tymošenko ieškinį dabartiniam prezidentui Viktorui Juščenkai, pareiškusiam, kad jo oponentė turi neapmokestinamąją bendrovę.
Viktoras Juščenka ir Julija Tymošenko
Viktoras Juščenka ir Julija Tymošenko / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Teismas išnagrinėjo šmeižikiškus Viktoro Juščenkos žodžius, kad J.Tymošenko tariamai turi ofšorinę (neapmokestinamąją) bendrovę ir juos visiškai paneigė“, – pasakė J.Tymošenko patikėtinis Andrejus Portnovas, nurodo „Julijos Tymošenko bloko“ spaudos tarnyba.

A.Portnovas pridūrė, kad teismas dar kartą paneigė V.Juščenkos kaltinimus J.Tymošenko. Tuo pačiu metu, pareiškė jis, „išlieka aktualus klausimas dėl V.Juščenkos dalyvavimo pervedant į ofšorines (neapmokestinamąsias) bendroves 2 mlrd. grivinų“.

„Šias lėšas po to pasisavino nežinomi asmenys, ir tai buvo nagrinėjama baudžiamojoje byloje Nr. 49–457, kurioje buvo kaltinamas pilietis Viktoras Andrijovyčius Juščenka“, – sakė A.Portnovas.
Be to, jis pažymėjo, kad kyla klausimų V.Juščenkai „dėl finansinių machinacijų su neapmokestinamąja bendrove “Korteza fine corporation„, kurioje V.Juščenka figūruoja kaip kaltinamasis“.

2009 metų gruodžio viduryje duodamas interviu televizijos kanalams V.Juščenka pavadino J.Tymošenko mokesčių nemokančios bendrovės savininke.

„Netikiu, kad žmogus, pragyvenęs 50 metų, buvęs didžiausios Ukrainos energetikos kompanijos prezidentas, yra ofšorinės (neapmokestinamos) Kijevo kompanijos savininkas ir negali gyventi laikydamasis įstatymų“, – tada kalbėjo prezidentas.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius