Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 13d. 22:40

Kim Jong Uno sargybiniai bėga šalia jo automobilio dėl scenos iš Clinto Eastwoodo filmo?

Kim Jong Uno automobilis ir jį lydinti apsauga
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kim Jong Uno apsaugininkų gyvasis skydas

Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno gyvenimas laikomas po devyniais užraktais ir dėl to mistifikuojamas, skelbia businessinsider.com.

Pernai Kim Jong Unui vykstant į susitikimą su Pietų Korėjos prezidentu kameros užfiksavo neįprastą vaizdą – Kim Jong Uno automobilį lydėjo 12 bėgančių apsaugininkų.

Paprastai per šalių lyderių vizitus apsauga būna itin sustiprinta, tačiau toks vaizdas buvo netikėtas, todėl prikaustė pasaulio dėmesį.

Tapti Šiaurės Korėjos vado asmens sargybiniu labai sudėtinga. Sakoma, kad tai net sunkiau nei pralįsti pro adatos skylutę.

Didžiuliai reikalavimai keliami ne tik vyrų šeiminei padėčiai ir fizinei sveikatai, bet net išvaizdai. Esą atrenkant Kim Jong Uno apsaugininkus žiūrima, kad jų ūgis būtų panašus į vado.

Be to, jie turi išlaikyti peilių mėtymo, plaukimo ir žygiavimo testus.

Apsaugininkai – vieninteliai žmonės, kuriems leidžiama turėti šaunamuosius ginklus šalia lyderio.

Žinoma, kad apsaugininkai turi būti ir itin ištvermingi, nes juk ne kiekvienas vyras gebėtų bėgti šalia važiuojančio automobilio.

Keliama prielaida, kad Kim Jong Unas tai nusižiūrėjo iš Clinto Eastwoodo filmo „Ugnies linijoje“ („In the Line of Fire“), kuriame C.Eastwoodas vaidina JAV slaptosios tarnybos agentą, nesugebėjusį apsaugoti prezidento Johno F. Kennedy nuo lemtingo išpuolio.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Filme vaizduojama scena, kai Johno F. Kennedy apsaugininkai bėga šalia prezidento automobilio, tarsi sukurdami gyvąjį skydą.

Šiaurės Korėjos vadas 1993 metais sukurtą filmą esą matė būdamas berniukas. Girdi, šis epizodas jam padaręs didžiulį įspūdį, todėl jį perkėlė į savo gyvenimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

00:58
00:29
25:55
Parašykite atsiliepimą apie 15min