Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 20, 17:57

Kinai patikėjo, kad Ebola žmones paverčia zombiais

Šanchajaus metro keleiviai labai keistai sureagavo į sunegalavusį užsienietį. Niekas nebandė padėti apalpusiam vyrui – žmonės išsilakstė į visas puses. Taip nutiko dėl to, kad Kinijoje plačiai pasklido gandas, jog Ebolos virusas žmones paverčia zombiais.
Vaizdo stebėjimo kamerų įrašas
Vaizdo stebėjimo kamerų įrašas / Youtube.com stopkadras

Shanghaiist.com rašo, kad vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip vagone sėdintis vyras staiga prarado sąmonę, o jo galva nusviro greta sėdėjusiai moteriai ant peties. Kelias sekundes suglebęs užsieniečio kūnas gulėjo ant sėdynės, o vėliau nukrito ant žemės.

Penki keleiviai iškart pasišalino iš vagono, girdėjosi žmonių klyksmai. Po kurio laiko atgavęs sąmonę užsienietis išlipo iš traukinio.

VIDEO: Užsienietis Šanchajaus metro

Keleiviai pradėjo lakstyti ir rėkti, kad tuoj įvyks sprogimas. Du žmonės nukrito ant žemės, kiti keleiviai juos mindė.

Tai ne pirmas atvejis, kai metro kyla panika. Liepos pabaigoje vienas keleivis pastebėjo, kad sugedo kito keleivio telefonas, jis pradėjo skleisti keistą kvapą. Jį užuodę vagono keleiviai pradėjo lakstyti ir rėkti, kad tuoj įvyks sprogimas. Du žmonės nukrito ant žemės, kiti keleiviai juos mindė.

Šanchajaus metro administracija jau kreipėsi į žmones prašydama nepasiduoti masinei isterijai ir padėti žmonėms, kuriems pasidarė bloga.

Administracija priminė atvejį, kai niekas nepadėjo 35 metų metro stotelėje apalpusiai moteriai, kuri mirė.

Gandą paskleidė internetu

Atsakingi pareigūnai per žiniasklaidą turėjo aiškinti žmonėms, kad Ebolos virusu susirgęs ir nuo jo miręs žmogus po kurio laiko nepabunda, nevaikšto ir nekandžioja žmonių.

Kinijoje prieš kurį laiką pasklido gandas, kad Ebolos virusas žmones paverčia zombiais. Atsakingi pareigūnai per žiniasklaidą turėjo aiškinti žmonėms, kad Ebolos virusu susirgęs ir nuo jo miręs žmogus po kurio laiko nepabunda, nevaikšto ir nekandžioja žmonių.

Pranešime taip pat buvo teigiama, kad, nepaisant gandų, kavos ir svogūnų mišinys nepadeda apsisaugoti nuo Ebolos.

Pranešimas apie tai, kad Ebolos virusu susirgę žmonės po mirties tampa zombiais pasirodė Kinijos interneto enciklopedijoje.

Pokšto autoriai detaliai aprašė, kas vyksta su susirgusiuoju – jam bėga kraujas iš akių, nosies ir ausų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min