2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kinijoje šunį užmušusį policininką įžeidę du vyrai atsidūrė už grotų

Kinijoje du vyrai atsidūrė už grotų už tai, kad įžeidė vieną policininką ir internete paskelbė jo asmeninės informacijos, išplitus visuomenės pasipiktinimą sukėlusiam vaizdo įrašui, kuriame matoma, kaip tas pareigūnas mirtinai primušė šunį.
Kinijos policija
Kinijos policija/Asociatyvinė nuotr. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dviem vyriškiams šeštadienį buvo skirtos penkių dienų įkalinimo bausmės, socialiniame tinkle „Weibo“ pranešė centrinės Hunano provincijos Čangšos miesto policijos pareigūnai.

Vienas iš tų vyrų internete paskelbė minėto policininko adresą ir namų nuotraukų, o kitas „atvirai (jį) įžeidė“, nurodė Čangšos policija.

Praėjusį mėnesį internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip policininkas, pavarde Chenas, stebint keliolikai praeivių gatvėje užmušė auksaspalvį retriverį.

Policijos stebėjimo kameros užfiksavo, kad tas šuo buvo užpuolęs mažiausiai keturis žmones.

Kadangi neturėjo elektroimpulsinio prietaiso ir nerado šuns savininko, Chenas su kitu savo kolega nusprendė lazda primušti tą retriverį, „kad jis nesužeistų daugiau praeivių“, „Weibo“ parašė Čangšos policijos Tiansino gyvenvietės padalinys.

Įsiutę šunų mylėtojai savo pyktį dėl to incidento taip pat išliejo ant Cheno motinos, kuri buvo užpulta savo parduotuvėje, pranešė vietos laikraštis „Xiaoxiang Morning“.

Tiansino policija taip pat sulaukė daugybės to pareigūno elgesiu nepatenkintų gyventojų skambučių, nurodė leidinys.

„Šuns nužudymas gatvėje – nesvarbu, gero ar pasiutusio šuns – sukels traumų ir skausmo kai kuriems interneto vartotojams“, – „Weibo“ parašė vienas susirūpinęs komentatorius.

„Palaikau policiją, kovojančią su klajojančiais šunimis, ir tikiuosi, kad jie dės daugiau pastangų naikindami pasiutusius šunis viešose vietose“, – pareiškė kitas internautas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min