Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 28, 21:47

Kipras tiria nugaišusių zoologijos sodo gyvūnų išmetimo į sąvartyną aplinkybes

Kipro valdžios pareigūnai tiria skundus dėl vieno zoologijos sodo kengūrų ir kitų gyvūnų gaišenų išmetimo į atliekų sąvartyną šiukšlių maišuose.
Kipro vėliava
Kipro vėliava / 123RF.com nuotr.

Kipro gyvūnų partija pirmadienį pranešė, kad policija ir vietos valdžios pareigūnai pradėjo tyrimą dėl įtarimų, jog nugaišusių saugomų gyvūnų buvo atsikratyta sudėjus juos į savivaldybės atliekų surinkimo sistemos plastikinius maišus.

Pasak jos, pelėdos, kengūros ir viena valabė buvo išmestos iš vieno zoologijos sodo, esančio pietiniame Limasolio uostamiestyje.

Gyvūnų apsaugos organizacija socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė nugaišusių gyvūnų nuotraukų.

„Nekaltų gyvūnų išmetimas ir Limasolio zoologijos sodo šiukšlių maišuose yra didelis skandalas“, – sakoma Kipro gyvūnų partijos pareiškime.

„Negana to, kad jie (gyvūnai) gyvena uždaryti narvuose begaliniam liūdesiui, jūs (zoologijos sodo darbuotojai) paliekate juos be tinkamos priežiūros, jie gaišta, o blogiausia – jūs išmetate juos kaip vienkartinius daiktus“, – nurodoma jame.

Pasak gyvūnų teisių aktyvistų, policijos pareigūnai pažadėjo atlikti „nuodugnų tyrimą“ dėl šios „nusikalstamos veikos“.

Manoma, kad nugaišę gyvūnai buvo išmesti į sąvartyną Limasolio rajone.

Paskelbus sąvartyne išmestų gyvūnų gaišenų nuotraukas Limasolio savivaldybė pranešė, kad meras įsakė „nedelsiant atlikti kruopštų tyrimą“ dėl šio atvejo.

„Pasiteisinimo nėra, nes to, kas buvo padaryta, negalima paaiškinti įstatymų nežinojimu“, – sakė gyvūnų gynėjai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min