Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2015 rugsėjo 11d. 18:31

Kolorado prokurorai paviešino šaudynių kino teatre ir žudiko Jameso Holmeso asmenines nuotraukas

Šaudynės Kolorado kino teatre
Kolorado prokuratūros nuotr. / Šaudynės Kolorado kino teatre
Kolorado prokuratūra šią savaitę paskelbė nuotraukas ir filmuotą medžiagą, kurie yra įkalčiai Jameso Holmeso byloje. Jis 2012 m. liepos 20 d. kino teatre „Aurora“ nušovė 12 žmonių.

„Dabar, kai teismas pasibaigęs, prokuratūra atsako į prašymus kai kurią medžiagą paviešinti“, – ABC cituoja Richą Ormaną, vyr.prokuroro pavaduotoją.

Tarp paskelbtų nuotraukų – J.Holmeso darytos fotografijos „iPhone“ telefonu, laiškai jam. Tarp pastarųjų yra ir susižavėjimo kupinas laiškas iš 19-mečio studento, kuris rašo, kad J.Holmesas yra kietas ir turi puikius plaukus.

Kitame paviešintame laiške jo motina rašo, kad „mūsų bažnyčia meldžiasi už mūsų šeimą, ir patikėk – įskaitant ir tave“. Ji taip pat sūnui pasiūlo paskaityti konkrečias ištraukas iš Biblijos, kad jis atrastų paguodą, prašo jai ir tėvui leisti jį aplankyti kalėjime.

Paskelbti ir jo profilio pažinčių svetainėje Match.com įrašai bei jo namų, kuriuose buvo palikta spąstų, nuotraukos.

JAV žiniasklaida paskelbė tik dalį nuotraukų – didelė dalis jų yra pernelyg žiaurios, kad būtų skelbiamos žiniasklaidos priemonėse.

J.Holmeso teismas truko 4 mėnesius. Jis buvo pripažintas kaltu dėl 165 nusikaltimų ir rugpjūtį nuteistas kalėti iki gyvos galvos, nes prisiekusieji negalėjo vienbalsiai pritarti mirties bausmei.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min