Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 16d. 08:23

Konsulą išvijo sekso skandalas

Intymumas
Photos.com / Rumunijos užsienio reikalų ministras Christianas Diakonescu I.Nuicos elgesį pavadino „jo asmenine problema“.

Rumunijos prezidentas Traianas Basescu pavadino fantastišku ir peržengiančiu visas ribas sekso skandalą, kuris kilo šią savaitę dėl buvusio Rumunijos konsulo Kišiniove.

Ionas Nuica atsistatydino, kai liepos 13 dieną buvo paskelbta nufilmuota vaizdo medžiaga. 10 minučių filmas pasirodė Rumunijos laikraščio "Curentul" tinklalapyje. Rumunijos diplomatas užsiima seksu su gražios figūros moldave. Iš pokalbio galima spręsti, kad mergina dirba Rumunijos konsulate Kišiniove: pertraukose tarp meilės scenų jie aptarinėja tarnybos reikalus.

Rumunijos laikraštis, kuris prie vaizdo medžiagos pridėjo komentarą, pažymi, kad pokalbyje nepateikiama jokių duomenų, kurie būtų valstybės paslaptis. Filmuota slapta kamera, galimas dalykas, kad tai darė pati konsulato darbuotoja.

Rumunijos užsienio reikalų ministras Christianas Diakonescu I.Nuicos elgesį pavadino "jo asmenine problema", bet sakė, jog Rumunijos užsienio politikos žinybai derėtų atsiprašyti visuomenės už diplomato elgesį.

Konsulas buvo atšauktas iš Kišiniovo dar praėjusią savaitę, tačiau neva dėl priežasčių, "nesusijusių su paskelbtais vaizdo įrašais apie jo seksualinius ryšius su konsulato Kišiniove darbuotoja". 60 metų I.Nuica anksčiau dirbo konsulu Irane ir Izraelyje. Jis vedęs ir turi du vaikus.

„Lietuvos žinios“
Temos: 2 Rumunija Skandalas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min