2014-08-21 17:54

Kontrabanda: rusas bandė į tėvynę atsivežti 70 kilogramų prancūziško pašteto

Kremliaus paskelbta žemės ūkio produkcijos ir maisto produktų importo iš Europos Sąjungos (ES) ir JAV blokada verčia rusus bandyti kontrabanda atsivežti keisčiausius produktus. Kaip rašo lenta.ru, apie vieno turisto bandymus įsivežti neteisėtą krovinį pranešė Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba „Rosselchoznadzor“.
Viščiukų kepenėlių paštetas su sūriu ir pipirais
Viščiukų kepenėlių paštetas su sūriu ir pipirais / Fotolia nuotr.

Viename iš pasienio punktų tikrinant iš Suomijos grįžtančių Rusijos piliečių bagažą ir automobilių krovinius pastebėta ir konfiskuota 70 kilogramų pašteto, pagaminto Prancūzijoje. Jis buvo iš putpelių, fazanų, ančių ir šernų mėsos.

Paštetas buvo grąžintas į Suomijos teritoriją. Kas tas nelaimingasis, kuriam taip ir neteko pasimėgauti paštetu, nepranešama. Kaip nepranešama, kas jo laukia už šį pažeidimą. 

Rusija atsakomąsias sankcijas produktams iš ES ir JAV įvedė rugpjūčio 7 dieną.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą