Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmetologas: plastikos chirurgai sudarkė Vladimiro Putino veidą

Vladimiras Putinas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugelis pastebėjo, kad nuo 2011 metų su Rusijos prezidento Vladimiro Putino veidu vyksta keisti dalykai. Pavardės nenorėjęs skelbti kosmetologas teigia, kad V.Putinas ne tik leidžiasi botoksą, bet jam buvo atlikta ir veido patempimo operacija. Bet nesėkmingai.

Pasikeitimus visi pamatė prieš pastaruosius prezidento rinkimus, kai ant V.Putino veido staiga sumažėjo raukšlių. Tačiau pastaruoju metu Rusijos lyderio veidas atrodo gerokai prasčiau – padribo prezidento skruostai.

Laikraštis „Obozrevatel“ pakalbino gydytoją kosmetologą, kuris teigė, jog 2011-aisiais V.Putinas iš tiesų leidosi botokso injekcijas. Nors ši medžiaga yra labai stiprūs nuodai, tačiau naudojama mažomis dozėmis ji naikina raukšles.

Atrodo, kad vien botoksu 62 metų Rusijos prezidentas neapsiribojo.

„Vienareikšmiškai galiu tvirtinti, kad V.Putinui buvo atlikta veido patempimo operacija. Tai akivaizdu, nes susiaurėjo jo akys. Gali būti, kad kartu buvo atlikta veido kontūro plastika. Tokias operacijas dažniausiai daro metroseksualai, arba artistai, politikai – visi tie, kurių atvaizdas  figūruoja viešojoje erdvėje“, – sakė medikas.

Gali būti, kad kartu buvo atlikta veido kontūro plastika. Tokias operacijas dažniausiai daro metroseksualai arba artistai, politikai – visi tie, kurių atvaizdas figūruoja viešojoje erdvėje.

Jis pridūrė, kad peržengus šešiasdešimtmetį V.Putinui ėmė vysti žandai, atsirado daug raukšlių aplink akis. Tokių senėjimo ženklų su kosmetika nepaslėpsi, todėl jis pasitelkė profesionalus.

Tačiau, mediko teigimu, plastikos chirurgai šiek tiek perlenkė, todėl V.Putino veidas atrodo išsipūtęs ir nenatūralus.

Botoksas veikia sugebėjimą mąstyti

Europos mokslininkai jau seniai skambina pavojaus varpais dėl didėjančio preparato „Dysport“ naudojimo.

Vien Didžiojoje Britanijoje nuo šio preparato injekcijų apako 32 žmonės, kai kuriems žmonėms pasireiškė insultas, kitiems – smegenų ligos.

Kai kuriems žmonėms, vartojusiems botoksą, sutrinka kalba ir veido mimika. Tačiau svarbiausia, kad šių injekcijų poveikis tęsiasi vos kelis mėnesius, todėl jas reikia kartoti. JAV mokslininkai yra nustatę, kad injekcijos veikia mąstymą, esą žmogus paprasčiausiai bunka.

Laikraštis pažymi, kad V.Putinas – ne vienintelė Rusijos kosmetologų auka, kiek anksčiau veido pakėlimo operacija baidykle pavertė žinomą aktorę Verą Alentovą, kuri ilgai neišdrįso pasirodyti viešumoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min