2008-07-22 20:10

Kova su tarakonais kainavo namus

Naujojo Džersio valstijos gyventojo bandymas išnaikinti bjaurius vabzdžius baigėsi triuškinamu pralaimėjimu – Isias Vidalas Maceda tik per stebuklą liko gyvas ir sveikas.
Tarakonas
Tarakonas / Scanpix nuotr.
Temos: 2 Tarakonas Kaina

Vyriškiui nusipirkus vabzdžiams naikinti skirtų nuodų balionėlį ir praėjusio šeštadienio rytą ėmus nuosekliai purkšti kambarius, niekas nepranašavo tragedijos. Bet virtuvėje įvyko nelaimė: balionėlis sprogo, sukeldamas stiprų gaisrą. Nuo sprogimo bangos virtuvėje išbyrėjo langų stiklai.

Kilus skersvėjui bemat užsiliepsnojo buto vidus, ir ugniagesiams dar nespėjus atvažiuoti jau buvo sunaikinti keturi penktadaliai I.V.Macedos būsto.

Mūšio su tarakonais atgarsiai pasiekė ir kaimynus. Ugnis taip įsisiautėjo, kad suodžiai nuklojo ir virš nelaimėlio I.V.Macedos esančio buto sienas.

Vis dėlto vyrukas pasiekė užsibrėžtą tikslą: vargu ar artimiausiu metu į jo taip uoliai „dezinfekuotą“ būstą drįs užsukti kokie nors vabzdžiai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą