Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kovoje su korupcija Ukrainos deputatai pasitelkia ir kumščius

Deputatų kautynės Ukrainoje.
„Twitter“ nuotr. / Deputatų kautynės Ukrainoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainos Aukščiausioje Radoje kumščiai į darbą paleidžiami dažnai, bet ketvirtadienio kova tarp dviejų deputatų būtų nepadariusi gėdos ir broliams Klyčko.

Jegoras Sobolevas iš „Samopomich“ partijos ir Vadymas Ivčenko iš „Batkyvščinos“ surėmė kumščius dėl pastarojo pasiūlyto įstatymo projekto. Šiuo įstatymu žemės administravimas būtų perduodamas iš valstybinės agentūros „Derzhkomzem“ į vietos valdžios rankas.

VIDEO: Deputatų J.Sobolevo ir V.Ivčenkos kova.

Antikorupcijos komisijai priklausantis J.Sobolevas griežtai priešinosi šiam įstatymo projektui, teigdamas, jog jis sudarys puikias sąlygas korupciniams ryšiams. V.Ivčenko nekreipė dėmesio į šią kritiką ir vis tiek teikė įstatymo projektą svarstymui.

„Šiandien jis išdrįso „Samopomich“ partiją įtikinėti balsuoti už šitą aferą. Štai kaip mes kaunamės su korupcija“, – po muštynių teigė J.Sobolevas, pridurdamas, kad jo varžovas spaudoje yra prastūmęs užsakomųjų straipsnių, kur kaltina „Samopomich“ „Derzhkomzem“ protegavimu.

„Mes norime suteikti daugiau teisių ir galios vietos valdžiai, bet šitas įstatymas negali būti įgyvenfintas, kol nėra sukurta žemės kadastro sistema ir nėra įvykę nauji vietos valdžios rinkimai. Buvę „Regionų partijos“ veikėjai mielai išsidalintų sau žemę“, – pyko J.Sobolevas.

Paradoksalu, bet abu šie deputatai atstovauja tai pačiai valdančiajai koalicijai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min