Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 15d. 18:58

Kraupus radinys gydytojo namuose: tūkstančiai embrionų

Asociatyvinė nuotr.
Pixabay.com nuotr. / Asociatyvinė nuotr.

Mirusio gydytojo šeima namuose aptiko 2,2 tūkst. embrionų. Kraupų radinį artimieji rado vyrui priklausiusiame name JAV Ilinojaus valstijoje.

Apie radinį pareigūnus informavo rugsėjo 3 d. mirusio Ulricho Klopferio artimieji, praneša nytimes.com. Teigiama, kad vyrui priklausiusioje teritorijoje rasti 2246 mediciniškai išsaugoti embrionai.

„WNDU-TV South Bend“ nuotr./Ulrichas Klopferis
„WNDU-TV South Bend“ nuotr./Ulrichas Klopferis

Kaip embrionai buvo laikomi, neatskleidžiama, taip pat nepateikiama detalių, kokioje vietoje jie buvo laikomi. Pranešama, kad vyrui priklausė sklypas Kretos gyvenvietėje, maždaug 70 kilometrų į pietus nuo Čikagos.

Nytimes.com teigimu, U.Klopferis užsiėmė osteopatiniu gydymu, tačiau dėl negebėjimo atnaujinti savo žinias neteko licencijos. Įrašai Ilinojaus valstijos medicininiame registre rodo, kad vyras taip pat atlikdavo abortus, o vietinė spauda jį apibūdino, kaip vieną produktyviausių abortų gydytojų, atlikusių dešimtis tūkstančių procedūrų.

Klinika, kurioje vyras dirbo, užsidarė 2016 m., tačiau U.Klopferis abortų neatlikinėjo nuo 2015 m. Dėl su abortų praktika susijusių nuostatų nesilaikymo gydytojui pusmečiui sustabdyta licencija.

Privalome gerbti moters sprendimą, kuomet jos mano žinančios, kas joms geriau. Nesu čia tam, kad kam nors aiškinčiau, kaip elgtis.

Teigiama, kad D.Klopferis pripažino atlikęs abortą dešimties metų mergaitei, kurią išprievartavo jos dėdė. Gydytojas apie įvykį nepranešė pareigūnams ir leido mergaitei grįžti pas namiškius, kurie nenorėjo teistis su giminaičiu.

D.Klopferis Indianos medicinos licencijavimo tarnybos pareigūnams aiškino per 43 metus darbo praktikos nepraradęs nė vieno paciento.

„Moterys gali tapti nėščios, vyrai ne. Privalome gerbti moters sprendimą, kuomet jos mano žinančios, kas joms geriau. Nesu čia tam, kad kam nors aiškinčiau, kaip elgtis. Ne man ką nors teisti“, – teisinosi U.Klopferis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min