Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kremlių kritikuojantis buvęs disidentas Vladimiras Bukovskis negauna naujo Rusijos paso

Buvęs sovietų laikų disidentas Vladimiras Bukovskis
Scanpix/RIA Novosti nuotr. / Buvęs sovietų laikų disidentas Vladimiras Bukovskis
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvęs sovietų laikų disidentas Vladimiras Bukovskis tvirtina, kad jis negauna naujo Rusijos paso dėl kritikos Kremliaus adresu, rašo „Laisvosios Europos“ radijo svetainė. 71 metų V.Bukovskis teigia, kad jis padavė prašymą dėl naujo Rusijos paso išdavimo Rusijos konsulate Londone kovo mėnesį, bet dokumento iki šiol negavo.

„Situacija keičiasi, grįžta sovietiniai laikai“, – „Laisvosios Europos“ radijo žurnalistams spalio 31 d. teigė V.Bukovskis, šiuo metu gyvenantis Kembridže.

„Žinoma, kad jiems nereikalingi buvę disidentai ir mūsų patirtis“, – pridūrė V.Bukovskis.

Situacija keičiasi ir grįžta sovietiniai laikai, – teigė V.Bukovskis, šiuo metu gyvenantis Kembridže.

Ankstesnio buvusiam disidentui priklausiusio Rusijos paso galiojimas baigėsi 2012 m., o Rusijos konsulato darbuotojai pareiškė, jog V.Bukovskis keliaudamas į Rusiją gali naudoti turimą Didžiosios Britanijos pasą. 

„Iki spalio nebuvo jokio atsakymo. Mano draugai skambino į konsulatą, bandė aiškintis situaciją. Jiems buvo pasakyta, kad niekas nieko nežino, kad viskas sprendžiama Maskvoje“, – teigė V.Bukovskis.

V.Bukovskis dvylika metų praleido sovietiniuose kalėjimuose ir psichiatrijos ligoninėse. Sovietų Sąjunga jį 1976 m. iškeitė į Čilės komunistų lyderį Luisą Corvalaną. Nuo to laiko V.Bukovskis, kuris yra aršus Vladimiro Putino režimo kritikas, gyvena Didžiojoje Britanijoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min