2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kremlius: V.Putinas ir A.Lukašenka sutarė artimiausiomis savaitėmis susitikti Maskvoje

Rusijos ir Baltarusijos prezidentai Vladimiras Putinas ir Aliaksandras Lukašenka kalbėdamiesi telefonu patvirtino, kad siekia išplėsti abiejų šalių bendradarbiavimą, ir sutarė dėl susitikimo Maskvoje, sekmadienį pranešė Kremliaus spaudos tarnyba.
Vladimiras Putinas ir Aliaksandras Lukašenka
Vladimiras Putinas ir Aliaksandras Lukašenka / „Scanpix“/AP nuotr.

„Patvirtinta abipusė nuostata toliau stiprinti Rusijos ir Baltarusijos sąjungą ir išplėsti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą visose srityse. Buvo susitarta artimiausiomis savaitėmis surengti susitikimą Maskvoje“, – sakoma pranešime.

Jame taip pat pažymėta, kad V.Putinas „nuoširdžiai pasveikino Baltarusijos Respublikos prezidentą Aliaksandrą Lukašenką su gimtadieniu“.

Baltarusijoje jau daugiau beveik tris savaites tęsiasi masiniai protestai prieš rugpjūčio 9-ąją įvykusių prezidento rinkimų rezultatus. Oficialiai rinkimų nugalėtoju buvo paskelbtas dabartinis prezidentas A.Lukašenka, kuris šiame poste dirba nuo 1994 metų.

VIDEO: Link Minsko centro, kur būriavosi dešimtys tūkstančių protestuotojų, sekmadienį pajudėjo šarvuota karinė technika

Pagal CRK patvirtintus skaičius, A.Lukašenka gavo 80,1 proc., o jo pagrindinė varžovė Sviatlana Cichanouskaja – 10,12 proc. balsų. Opozicija ir Vakarų šalys tvirtina, kad rezultatai buvo suklastoti.

Opozicija šį mėnesį jau surengė dvi dideles demonstracijas bei paragino sekmadienį surengti dar vieną plataus masto protestą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 15min