Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krokodilai pradėjo medžioklę

Krokodilas
Photos.com / Krokodilas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pastaruoju metu vis dažniau pasirodo pranešimų, kad krokodilai puola žmones, rašo „Sky News“.

Praeitą savaitę Filipinuose beveik septynių metrų ilgio krokodilas apvertė valtį, kuria į mokyklą plaukė du vaikai. Mergaitės kūnas vėliau buvo rastas be galvos, berniuką pavyko išgelbėti.

Šį savaitgalį krokodilai ėmėsi medžioti žmones Australijoje. Čia krokodilų auka tapo 11-metė mergaitė, kuri su dviem draugais ir jaunesne sesute savaitgalį nusprendė maudytis vietoje, kurioje gyvena nemažas būrys krokodilų. Juodųjų džiunglių pelke vadinamas rezervatas, kur maudėsi vaikai, garsėja tuo, kad jame gyvena ir yra saugomi krokodilai.

Pasak policijos pareigūnų, dėl pastarojo meto liūčių vanduo telkinyje buvo pakilęs, o mergaitė nuplaukė toliau nei kiti draugai. Pasak jų, ji panėrė po vandeniu ir nebeiškilo.

Vienas draugas matė mergaitę dar paskutinį kartą išnyrančią siaubo perkreiptu veidu, tačiau netrukus ji dingo.

Gelbėtojai ir policija naršydami rezervatą rado mergaitės kūną.

Tai jau antrasis krokodilų išpuolis Šiaurės Australijoje per pastarąsias kelias savaites. Vasario menėsį penkiametis berniukas dingo maudydamasis upėje. Jo palaikai vėliau buvo rasti didžiulio krokodilo pilve.

Australijoje krokodilų skaičius sparčiai išaugo nuo 1971-ųjų, kai jie tapo saugomi įstatymų ir buvo uždrausta šių roplių medžioklė.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min