Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 24d. 16:41 , atnaujinta: 2012 rugpjūčio 24d. 22:45

Kruvinas išpuolis prie gausybę turistų pritraukiančio dangoraižio Niujorke: užpuoliko šūvius galėjo išprovokuoti atleidimas iš darbo

Prie gausybės turistų sulaukiančio dangoraižio Niujorke – kruvinas išpuolis.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Prie gausybės turistų sulaukiančio dangoraižio Niujorke – kruvinas išpuolis.

Niujorke – ginkluotas išpuolis. Kaip praneša naujienų agentūra „Reuters“ prie gausybę turistų pritraukiančio dangoraižio „Empire State Building“ ginkluotas užpuolikas pradėjo šaudyti į žmones.

Naujienų agentūros AP duomenimis, šūvius į žmones paleidęs užpuolikas yra nušautas.

Pranešama, kad per išpuolį trys arba keturi žmonės sužeisti. Kol kas tiksliau nepranešama nei apie tai, kiek yra sužeistų žmonių, nei kokia jų būklė.

Susišaudymas įvyko 34-osios gatvės ir 5-ojo prospekto sankryžoje.

Papildyta 16.54 val.: Į incidento vietą atvyko gausios policijos pajėgos. Neoficialiais duomenimis, buvo pašauti penki žmonės, o įtariamasis žuvo nuo policijos pareigūnų šūvių. Pranešimas apie nusikaltimą gautas 9 val. ryto vietos laiku.

Papildyta 17.23 val.: Versija, kad išpuolis gali būti susijęs su terorizmu, atmetama.

„Esame labai sukrėsti. Mūsų biuras įsikūręs visai prie pat išpuolio vietos“, – CNN teigė mažiausiai devynis šūvius girdėjęs, o vėliau išvydęs gatvėmis skriejančius greitosios pagalbos auomobilius,  Niujorko gyventojas Maxas Kaplanas.

Kaip praneša CNN, per išpuolį žuvo mažiausiai du žmonės, tarp jų – užpuolikas, dar bent aštuoni buvo sužeisti.

Papildyta 18.14 val: Aiškėja užpuoliko motyvai. „Wall Street Journal“ praneša, kad šaulys dirbo bendrovėje, iš kurios jis neseniai buvo atleistas. Dėl šios priežasties vyras jautė pyktį. Naujausiais duomenimis, pašauta buvo dešimt žmonių.

Papildyta 22.45 val.: Liudininkų teigimu, užpuolikas turėjo didelį šautuvą. Į jį policinininkai paleido mažiausiais trs šūvius.

Kavos nusipirki išėjusi Rebecca Fox, dirbanti priešais garsųjį dangoraižį, pasakojo išvydusi panikos apimtus žmones, lekiančius gatve. „Čia buvo beprotiškas vaizdas“, – CNN teigė R. Fox.

Ji taip pat pamatė užpuoliko kulkos pakirstą moterį, kuri gulėjo prie „Heartland Brewery“ parduotuvės. Šaligatvis buvo nudažytas krauju.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:46
02:03

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min