Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kulto „Šventoji mirtis“ nariai Meksikoje suimti dėl trijų žmogžudysčių

Kultas Meksikoje labai paplitęs
REUTERS/Scanpix nuotr. / Kultas Meksikoje labai paplitęs
Šaltinis: 15min
0
A A

Meksikoje buvo suimti 8 žmonės, kurie įtariami trijų žmonių nužudymu. Pareigūnai išsiaiškino, kad suimtieji priklauso mirtį šlovinančiam kultui, o nužudytieji yra ritualinės aukos.

„The Daily Mail“ rašo, kad Sonoros miesto prokurorai kaltina suimtuosius priklausant kultui „La Santa Muerte“ (Šventoji mirtis). Kulto nariai nužudė moterį ir du dešimtmečius berniukus.

Pranešama, kad aukų kraują kulto nariai liejo aplink altorių, ant kurio stovėjo jų stabas – mantija apgaubtas skeletas su dalgiu.

Per pastaruosius 20 metų šis mirtį garbinantis kultas Meksikoje labai išsiplėtė, manoma, kad dabar jis turi apie milijoną pasekėjų.

Sonoros prokuratūros atstovas Jose Larrinaga žurnalistams sakė, kad viena iš trijų aukų nužudyta praėjusį mėnesį, kitos dvi – 2010 ir 2009 metais. Kūnai buvo rasti netoli altoriaus.

Tyrimas buvo pradėtas tuomet, kai į teisėsaugą kreipėsi dešimtmečio Jesuso Octavio Martinezo Yanezo tėvai, jie pranešė apie berniuko dingimą.

L.Larrinaga sakė, kad žmogžudystės vyko ritualo metu. Naktį, degant žvakėmis, kulto nariai perpjaudavo aukų venas ir laukdavo, kada jos nukraujuos, kraujas būdavo surenkamas į atskirą indą.

Kad egzistuoja toks kultas, žinojo visi, tačiau jo nariai niekada anksčiau nebuvo kaltinami žmonių žudymu.

„The Daily Mail“ teigimu, šis kultas yra katalikybės ir pagoniško tikėjimo mišinys.

Didžioji dalis suimtųjų priklauso tai pačiai šeimai, kulto lyderiai yra Silvia Meraz ir jos sūnus Ramonas Palaciosas. Reporteriams S.Meraz sakė: „Mes visi sutarėme taip padaryti. Mes manėme, kad ji (nužudytoji moteris) buvo ragana ar kažkas panašaus“.

Įtariamoji atsisakė kalbėti apie dviejų berniukų nužudymą. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min