Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kunigas: „Airijoje katalikai studentai susiduria su diskriminacija“

Kryžius
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Kryžius
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikintys studentai katalikai Airijos universitetuose vis dažniau tampa netolerancijos aukomis, teigia buvęs universiteto kapelionas domininkonas Davidas Berrinsas. Tas, kuris viešai reiškiasi kaip krikščionis yra verčiamas užsičiaupti, kaltinamas „homofobija" ir „fanatizmu", kunigo žodžius cituoja Kath.net.

Su diskriminacija ypač dažnai susiduria studentai ginantys negimusią gyvybę, aiškino D.Barrinsas, kuris keletą metų buvo Korko universitetinės kolegijos kapelionu.

Studentų grupės, kovojančios prieš abortus, retai gauna pripažinimą universitetuose. Nors daugumoje studentų miestelių gyvuoja krikščioniškos organizacijos, katalikų grupės yra nedažnas reiškinys. Pasak D.Berrinso katalikų grupės, yra nesuderinamos su „modernia liberalia ideologija", o „nė viena iš aukštųjų mokyklų nenori būti laikoma homofobiška".

Musulmonų grupės, kurių skaičius Airijos universitetuose auga „sulaukia daug paramos, o tai gerai", sakė kunigas. Tačiau katalikams „diktuojama, kuo jie turėtų tikėti ir kam atstovauti." Pagrindinė šito elgesio priežastis – „agresyvus sekuliarizmas", mano domininkonas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min