Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kur po skyrybų dingo Vladimiro Putino žmona?

Vladimiras Putinas su žmona Liudmila
„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas su žmona Liudmila
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjus kelioms dienoms po oficialaus pranešimo apie pirmosios Rusijos poros skyrybas, prezidento Vladimiro Putino žmona Liudmila pradingo. Ukrainos žiniasklaida bando išsiaiškinti, kur gi ji yra, skelbia „TVNet“.

Kur ir iš kokių lėšų šiuo metu gyvena Liudmila Aleksandrovna Putina, anot žiniasklaidos, neaišku. Prezidento spaudos tarnyba patarė žurnalistams neliesti prezidento intymaus gyvenimo sferos.

Tuo metu užsienio žiniasklaida ir interneto dienoraščių rašytojai jau seniai teigia, kad moteris gyvena nedideliame vienuolyne netoli Pskovo. Dabar tai įvardijama viena tų vietų, kur po skyrybų pirmoji ponia gali būti apsistojusi.

Kaip skelbia Ukrainos leidinys „TSN“, Elizarovskio vienuolynas nėra pats populiariausias vienuolynas, tačiau puiki vieta vienišam žmogui. Šis vienuolynas Rusijos stačiatikių Bažnyčios istorijoje suvaidino ypatingą vaidmenį, nes būtent čia gimė idėja „Maskva – trečioji Roma“.

Šiuo metu visi pastatai yra renovuoti, šalia – gražus tvenkinys, pilnas žuvų, netoliese baigiami statyti viešbučiai  turistams ir piligrimams. Kaip rašo leidinys, vietos vienuolės prisiekinėja, kad prezidento buvusią žmoną į šį vienuolyną „atsiuntė pasaulinis tinklas“, o iš tiesų ji čia negyvena ir tikrai niekada nepriėmė įžadų.

L.Putinos pamaldumą pabrėžė viso pasaulio žiniasklaida. Turima duomenų, kad ji glaudžiai bendradarbiauja su Šv. Elizarovskio vienuolyno abatėmis. Žurnalistai netruko priminti, kad vienuolynas netikėtai yra gavęs 500 tūkst. rublių remontui (apie 40 tūkst.Lt), o patriarchas Kirilas perdavė stebuklingą ikoną, apdraustą 10 mln. dolerių.

Pėdsakai vienuolyne

Vietinis žurnalistas Olegas Dementjevas patvirtino, kad Liudmila Putina retkarčiais čia atvažiuoja.

„Sakyti, kad ji nuolat čia gyvena – neteisinga. Taip, ji atvažiuoja, pabūna čia, tačiau itin trumpą laiką. Tačiau tai, kad per vienuolyną iš valstybinių lėšų statomi rūmai – tai vietiniams gyventojams nepatinka“, – sakė žurnalistas.

Kur yra minėti rūmai, apie kuriuos užsiminė žurnalistas, niekas nežino. Vieni vietiniai teigia, kad L.Putinai labai patinka vienuolyno teritorijoje esantis kotedžas – iš jo terasos atsiveria pagrindinės šventyklos vaizdas. Kiti tikina, kad buvusi Rusijos prezidento žmona apsistoja kitame pastate.

Apskritai vietos gyventojai nelabai mėgsta kalbėti apie L.Putiną.

„Gal ji taip apsirengia, kad jos niekas nepastebi, gal tik naktimis“, – teigia Elizarovo gyventoja Natalija.

Tiesa, teigiama, kad Pskove pastebėjo patį prezidentą V.Putiną. Liudininkų teigimu, jis čia buvo atvykęs pavasarį, prieš tris mėnesius iki paskelbimo apie santuokos nutraukimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min