Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 4d. 11:39

Laidos vedėja skėlė antausį propagandiniam Kremliaus kanalui: tiesioginiame eteryje pasmerkė okupacinius Rusijos veiksmus Kryme

Abby Martin
Abby Martin

Pagrindinė anglų kalba žinias skelbianti Rusijos naujienų agentūra „Russia Today“ aklai paklūsta Kremliaus nurodymams, ką ir kaip pranešti savo interneto portale ir televizijos kanale. Todėl pirmadienio vakare žiūrovus nustebino laidos vedėja Abby Martin, kuri tiesioginiame eteryje pasmerkė Krymo okupaciją.

Tiesioginės televizijos laidos „Break the Set“ metu A.Martin pabandė atsiriboti nuo to, kaip jos darbovietė nušviečia okupacinius Rusijos kariuomenės veiksmus Ukrainoje.

„Vien todėl, kad dirbu čia, RT, nereiškia, kad aš neturiu redaktorinės nepriklausomybės. Aš esu visiškai prieš bet kokią kitos valstybės intervenciją į nepriklausomos valstybės reikalus. Tai, ką daro Rusija, yra neteisinga“, – laidos pabaigoje netikėtai pareiškė žurnalistė.

„Aš pripažįstu, kad nežinau pakankamai apie Ukrainos istoriją ir kultūrinius ryšius regione, tačiau žinau viena – karinė intervencija niekada nėra tinkamas atsakymas. Ir aš nesėdėsiu čia atsiprašinėdama ir gindama karinę agresiją. Dar daugiau – įvykių Ukrainoje nušvietimas abiejose žiniasklaidos spektro pusėse yra iš tiesų nuviliantis, ir yra nuolatinė dezinformacija“, – kalbėjo A.Martin. 

Jos teigimu, tikrieji pralaimėtojai šiame konflikte yra ukrainiečiai, kurie atsidūrė pasaulio galingųjų šachmatų lentos centre. „Viskas, ko dabar galime tikėtis, – tai taikaus sprendimo košmariškoje situacijoje, kuris užkirstų kelią naujam šaltajam karui tarp kelių galingiausių pasaulio valstybių. Iki tol aš toliau sakysiu tai, ką aš manau“, – savo pasisakymą baigė A.Martin.

VIDEO: Abby Martin tiesioginiame eteryje pasmerkė Rusijos veiksmus Ukrainoje
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min