Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Latvijoje atsirado sekso policija

Sekso policijos ženkliukas
seksapolicija.lv / Sekso policijos ženkliukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Latvijoje moterų teisių gynėjų aktyvistai pasirūpino, kad būtų įgyvendintas jų parengtas projektas „Sekso policija“, jis nukreiptas prieš interneto galimybes platinti prostituciją, rašo „Lietuvos žinios“.

Taip atsirado interneto tinklalapis seksapolicija.lv. Įsitraukę į šią kampaniją latviai renka adresus, kuriais reklamuojamos prostitučių paslaugos. Pranešti apie virtualų viešnamį gali kiekvienas šalies gyventojas. Tiems, kurie aktyviai įsitraukia į šį darbą, pažadėta įteikti virtualų „Sekso policininko“ žetoną.

Tokių virtualių policininkų surinkti adresai perduodami tikriesiems policininkams. Taip jiems jau buvo pateikti duomenys apie 19 virtualių viešnamių. Tačiau yra manančiųjų, kad taip rinkdami informaciją moterų teisių gynėjai tampa administracinės teisės pažeidėjais, o neretai jiems galima iškelti ir baudžiamąją bylą.

Latviai ir anksčiau mėgino kovoti su prostitucija per internetą. Taip buvo įkurtas tinklalapis meitenes24.lv, sulaukęs šalyje nepaprastai daug dėmesio. Kai kurie šalies gyventojai jį laikė savotišku internetiniu žurnalu, kuriame buvo siūloma pirkti prostitutes. Mat tame tinklalapyje buvo galima rasti į celofaną įvyniotų merginų nuotraukų su šalia esančiais jų kainos brūkšniniais kodais.

Tačiau greitai pirkėjams teko nusivilti, nes paaiškėjo, kad šio tinklalapio kūrėjai nepardavinėja sekso paslaugų. Tiesiog moterų gynėjai norėjo tokiu būdu patraukti visuomenės dėmesį ir įtraukti ją į kovą su prostitucija bei prekyba žmonėmis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min