Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Latvijos radijas pirmadienio rytą vienai valandai nutilo

Radijas
Photos.com nuotr. / Radijas
Šaltinis: 15min
0
A A

Latvijos radijas pirmadienį ryte buvo vienai valandai nutraukęs transliaciją, praneša Lietuvos radijas.

Radijo klausytojai išgirdo pranešimą, kad nesant finansavimo 7 val. transliaciją nutraukė visos keturios Latvijos radijo programos ir „Radio NABA“.

Latvijos radijo sekretorė spaudai Ilzė Vasermanė pacitavo šio radijo laikinojo generalinio direktoriaus Dzintaro Kuolato žodžius, kad radijo nutilimas buvo „ateities demonstravimas“.

„Tokia tyla kartosis vis dažniau, jeigu Latvijos radijui nebus surastas finansavimas“, – sakė ji.

Pirmadienio rytą vyko tik vienos dienos akcija. „Jeigu iš tikrųjų niekas nepasikeis, tyla radijo eteryje taps realybe? Tai poros savaičių klausimas“, – pažymėjo i.Vasermanė.

Ji pranešė, kad jau pirmadienį Dz.Kuolatas susitiks su Finansų ministerijos atstovais apsvarstyti galimų finansavimo šaltinių ir jo dydžio.

Latvijos radijas turi finansinių sunkumų, dėl kurių atsistatydino ankstesnis vadovas Aigaras Semevicas. Jo skolos pasiekė 700 tūkst. latų (3,3 mln. litų). Be to, Dz.Kuolatas paskelbė , kad net 70 radijo darbuotojų teks atleisti iš darbo.

Praėjusią savaitę Latvijos valstybinis televizijos ir radijo ir Latvijos radijo vadovybė susitarė atidėti skolų mokėjimą iki kovo-balandžio mėnesių, o mėnesinį mokestį už siųstuvų naudojimą – iki metų pabaigos. Tiesa, susitarimas raštu dar nepasirašytas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min