Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Latvijos rusas: pakaktų 500 riaušininkų, kad šalies nebeliktų

Žemėlapis, kuriame pažymėtos sritys, kuriose gali kilti neramumų. Tarp šių teritorijų – ir Latvijos sostinė Ryga.
Charter97.org nuotr. / Žemėlapis, kuriame pažymėtos sritys, kuriose gali kilti neramumų. Tarp šių teritorijų – ir Latvijos sostinė Ryga.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jei Latvijoje susiklostytų panašūs įvykiai kaip šiuo metu Ukrainoje, pakaktų vos 500 riaušininkų tam, kad Latvijos kaip vieningos valstybės nebeliktų. Tai pareiškė Maskvoje įsikūrusio Latvijos rusų kultūros centro direktorius Andrejus Neronskis.

Portalas Charter97.org cituoja jo interviu, duotą „NewsBalt“.

„Latvija gali pasidalinti į dvi dalis, o galbūt ir daugiau dalių. Iš tiesų Latvija neturi priemonių gyventojų sukilimams malšinti. Latvijos kariuomenė yra maža, prastai ginkluota ir nepritaikyta vykdyti plataus masto operacijas. Tikėtis, kad fragmentinės, ribotos bei po didžiulę Baltijos valstybių teritoriją išsibarsčiusios NATO pajėgos prisiims policinius įsipareigojimus ir dalyvaus atsakomojoje operacijoje, banalu“, – interviu kalbėjo Latvijos rusas.

Pasak jo, Latvijos policijos pareigūnai, nors ir neblogai parengti, neturi įgūdžių, reikalingų plataus masto koviniams veiksmams vykdyti.

Interneto tinklalapyje taip pat paskelbtas žemėlapis, kuriame pažymėtos sritys, kuriose gali kilti neramumų. Tarp šių teritorijų – ir Latvijos sostinė Ryga.
 

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min