Ministrė naujienų agentūrai BNS sakė, kad jaučiasi jau geriau ir toliau dirbs iš namų.
A.Muižniecė yra pilnai pasiskiepijusi nuo COVID-19.
Ministrė naujienų agentūrai BNS sakė, kad jaučiasi jau geriau ir toliau dirbs iš namų.
A.Muižniecė yra pilnai pasiskiepijusi nuo COVID-19.
