Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Lėktuvą bandęs susprogdinti nigerietis turėjo bendrininką

Nigerietis Umaras Faroukas Abdulmutallabas, gruodžio 25 dieną bandęs susprogdinti JAV bendrovės „Northwest Airlines“ lėktuvą, turėjo bendrininką, pasakoja liudininkai.
Umaras Faroukas Abdulmutallabas
Umaras Faroukas Abdulmutallabas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kurtas ir Lori Haskell papasakojo apie teroro aktą lėktuve, skridusiame iš Amsterdamo į Detroitą, bandžiusio įvykdyti nigeriečio bendrininką, praneša mlive.com.

Pora pasakojo, jog U.F.Abdulmutallabo bendrininkas įtikinėjo aviakompanijos darbuotojus įleisti į lainerį nigerietį be paso. Jis neva tikino, kad vyras yra kilęs iš Sudano ir jį visada leisdavo į lėktuvus be paso. Manoma, kad taip buvo bandoma paveikti aviakompanijos darbuotojus – sukelti gailestį, įtikinus, jog  Abdulmutallabas yra pabėgėlis.

Liudininkai pasakoja, kad nigerietis buvo kukliai apsirengęs, o jo kompanionas vilkėjo brangiu kostiumu.

U.F.Abdulmutallabo bendrininko įtikintas aviakompanijos darbuotojas pasiūlė jiems pakalbėti su kitu skrydžių bendrovės atstovu, o vėliau liudininkai nigerietį išvydo jau lėktuve.

U.F.Abdulmutallabas jau prisipažino, kad veikė apmokytas „al Qaeda“ organizacijos. Savižudžio teroristo tėvas spaudos konferencijoje pareiškė, kad buvo įspėjęs valdžią apie tai, kad jo sūnus yra susižavėjęs islamiškuoju ekstremizmu.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie 15min