Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lėktuvo keleivė sužavėjo pasaulį, jautriame laiške padėkojusi lakūnams už saugų skrydį namo

Laiškas lakūnui
Nuotr. iš „Twitter“ / Laiškas lakūnui
Šaltinis: 15min
0
A A

Ranka rašytas laiškas lėktuvo pilotui, kuriame dėkojama už saugų skrydį, žaibiškai populiarėja internete. Jautrią padėką moteris parašė norėdama parodyti lakūnams, koks svarbus yra jų darbas ir kaip tik jų dėka gali vėl susitikti šeimos.

Po „Germanwings“ katastrofos Prancūzijos Alpėse, per kurią žuvo 150 žmonių, įtampą jaučia ir lakūnai, ir lėktuvo keleiviai. Praėjusią savaitę visame pasaulyje susižavėjimo sulaukė vienas „Germanwings“ pilotas, kuris prieš skrydį išėjo pasikalbėti su visais keleiviais ir jiems pažadėjo daryti viską, kad juos visus saugiai parskraidintų namo.

Šią savaitę „Twitter“ tinkle lakūnas Jai Dillinas pasidalijo nuotrauka, kurioje – jo kolegai įteiktas ranka rašytas laiškas.

„Jaučiu poreikį kreiptis į jus ir pasiūlyti ištiesti jums užuojautos ranką“, – rašė keleivė, prisistačiusi kaip Bethanie.

„Suprantu, kad toks siaubingas įvykis kaip šis labiau nei kitus paveikia jus, kurie nuolat jaučiat didžiulę atsakomybę. Ir galbūt kartais gražus žodis – netikėtas, bet labai nuoširdus – gali padėti. Tikiuosi, kad mano žingsnis paskatins atgarsius ir po jo ims sklisti užuojauta ir supratingumas“, – rašė moteris.

„Ačiū, kad parskraidinote mane namo. Ačiū, kad tą padarėte saugiai. Ačiū, kad leidžiate man gyventi mano gyvenimą Ispanijoje tokį, koks jis yra, ir dalinti savo laiką tarp Ispanijos ir šeimos Anglijoje. Jūsų dėka aš galiu jausti tą jaudulį, kad pamatysiu savo šeimą“, – rašė Bethanie.

„Tikiuosi, jūs netrukus taip pat pamatysite savo šeimas. Skrydis buvo nuostabus – tikiuosi, kad jis ir jums toks buvo. Jūs esate be galo svarbūs, ir jūs esate priežastis, dėl kurios aš šiandien šypsausi“, – baigė keleivė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min