Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maskvietis užpuolė Lenino mauzoliejų, norėdamas sunaikinti garsųjį proletariato vadą (video, nuotraukos)

Mauzoliejaus užpuolimas
Newstube stopkadras / Lenino gimtadienio minėjimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Galingu dujiniu pistoletu ginkluotas vyras pradėjo šaudyti į milicininką, saugantį Lenino mauzoliejų, kai pareigūnas norėjo patikrinti pamaskvio gyventojo dokumentus.

Tverės teismas leido suimti Sergejų Karpencovą (1976 m.), kuris, norėdamas įsiveržti į mauzoliejų, šovė į milicininką. Jis kaltinamas prievartos naudojimu prieš valstybės pareigūną. Tačiau manoma, kad rusas turėjo tikslą – sunaikinti Lenino palaikus.

Kaip rašo regions.ru, incidentas įvyko kovo 15 dieną. Apie 13.30 val. vyriškis nusprendė peršokti užtvaras ir įsiveržti į mauzoliejų. Kai prie chuligano prišoko milicininkas, šis tvojo pareigūnui kumščiu ir ėmė šaudyti. 

Sulaikytas užpuolikas Sergejus Karpencovas pareiškė, kad norėjo sušaudyti balzamuotą Lenino kūną, kuris yra viena populiariausių ir makabriškiausių Maskvos atrakcijų. „Mano tikslas – kuo greičiau sulyginti su žeme šį mauzoliejų, nes jame guli Antikristo mumija. Norėjau paleisti į Leniną kulkosvaidžio seriją, tačiau bijojau, kad sarkofagas gali būti šarvuotas“, – milicijoje aiškino sulaikytasis.

„Jau pabodo šita mumija“, – sakė S.Karpencovas, ieškomas dėl muštynių. Sulaikytasis išvežtas patikrinti į psichiatrijos ligoninę.

Beje, iškart po įvykio milicija puolė atiminėti iš liudininkų telefonų, kuriais buvo nufilmuotas šis keistas incidentas.

 

 


Стрельба на Красной площади

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min