Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Lenkijoje dėl saugos spragų uždaryta 13 pabėgimo kambarių

Lenkijoje dėl priešgaisrinės saugos pažeidimų uždaryta 13 vadinamųjų pabėgimo kambarių po to, kai šalies ministras pirmininkas paprašė žmonių pranešti apie tokius pažeidimus ugniagesiams.
Nelaimės vietoje
Nelaimės vietoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tokių priemonių imtasi po to, kai per gaisrą viename tokiame kambaryje žuvo penkios paauglės.

Ugniagesių vadas Leszekas Suskis sakė, kad privačiame name Košalino mieste įrengtame pabėgimo kambaryje, kuriame penktadienį penkiolikmetės šventė gimtadienį, nebuvo evakuacinio išėjimo. Ugniagesiai aptiko negyvas mergaites kambaryje po to, kai prie užrakinto kambario kilo gaisras. Skrodimas parodė, kad jos viso užtroško dūmais.

Policijos vadas Jaroslawas Szymczykas sakė, kad anksčiau žmonės internete rašė kritinių atsiliepimų apie saugumą tame pabėgimo kambaryje, tačiau vietos pareigūnai nebuvo informuoti.

28 metų vyras, vadovavęs tai vietai, buvo sulaikytas ir bus apklausiamas, sakė policijos vadas. Jo darbuotojas, per gaisrą patyręs nudegimų, taip pat bus apklaustas.

Dėl šio incidento premjeras Mateuszas Morawieckis surengė posėdį su pareigūnais ir aptarė būdus gerinti pasilinksminimo vietų saugumą. Penkiolikmečių mergaičių žūtį jis pavadino didžiule tragedija.

Nuo penktadienio Lenkijoje patikrina per 200 iš maždaug 1100 veikiančių pabėgimo kambarių. Nustatyta nemažai spragų, kurias būtina nedelsiant šalinti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius