Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lenkijos Silezijos regioną supurtė žemės drebėjimas, du kalnakasiai dingę

Kalnakasiai
„Scanpix“/AP nuotr. / Kalnakasiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Lenkijos Silezijos regiono gyventojus naktį iš penktadienio į šeštadienį pažadino 4,2 balo pagal Richterio skalę žemės drebėjimas. Smūgiai jautėsi kelias sekundes, anot ugniagesių gelbėtojų, jokių sugriovimų ar pastatų pažeidimų neužfiksuota. Tačiau vienoje iš kasyklų įstrigo keli kalnakasiai, praneša Tvn24.pl.

Šiuo metu gelbėtojai ieško kalnakasių. Kaip tikina įmonės KHW („Katovicų anglies holdingas“) vadovas Zygmuntas Lukaszczykas, žinoma, kur yra šie du darbininkai.

Požeminius smūgius dalis Silezijos regiono pajuto apie 16 minučių po vidurnakčio vietos laiku. Anot vietinių gyventojų, jiems kartais tenka justi ką nors panašaus, tačiau šįkart drebėjimas buvęs stipresnis.

Naktį KHW savo interneto svetainėje informavo, kad drebėjimas supurtė vieną iš kasyklų 1050 metrų gylyje. Iš 850 gylio angliakasiai buvo evakuoti, tačiau tada ir paaiškėjo, kad dviejų trūksta.

Lenkijos Silezijos regiono gyventojus naktį iš penktadienio į šeštadienį pažadino 4,2 balo pagal Richterio skalę žemės drebėjimas. 

Paieškos, pradėtos 2 valandą nakties, tęsiasi, kol kas nežinoma, ar pavyks tuos žmones ištraukti. Kaip sako įmonės atstovai, situacija po žeme yra sudėtinga. Dėl smūgių vietomis aptinkama itin susiaurėjusių praėjimų, esą ten sunkiai patenka oras. Gelbėtojai juos platina.

Skelbiama, kad yra žinoma, kur randasi dingę angliakasiai, tačiau kol kas sunku pasakyti, kada pavyks juos pasiekti. Nėra žinoma, kokius pažeidimus patyrė ši kasyklos dalis, bet manoma, kad oro angliakasiams pakanka.

Anot KHW atstovų, šiame rajone dar nėra buvę tokių stiprių požeminių smūgių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min