Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lenkijos ugniagesiai iš Rusijos pragaro per Lietuvą grįžta namo (nuotraukos, video)

Lenkų ugniagesiai per Ukmergę važiuoja namo
Albino Kuliešio/fotostudija „Žvilgsnis“ nuotr. / Lenkų ugniagesiai per Ukmergę važiuoja namo
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį per Ukmergę pravažiavo iš Rusijos grįžtantys Lenkijos ugniagesiai. Skirtingai, nei važiuodami į Rusiją, kuomet šypsojosi, šūkavo, mojavo rankomis, grįždami lenkai atrodė lyg važiuotų iš karo, praneša Ukmergės naujienų portalas „vilkmerge.lt“.

Pasak vilkmerge.lt, vos vienas kitas lenkas lėtai pakėlė ranką ant šaligatvių sustojusiems nustebusiems praeiviams. Iš lenkų ugniagesių žvilgsnių buvo galima įtarti, kad jie pabuvojo pragare.

Lenkijos ugniagesių kolona iš 49 automobilių ir 159 gelbėtojų pro Ukmergę pravažiavo šeštadienio rytą. Lenkai gaisrus gesino Riazanės srityje. Apie Lenkijos ugniagesių darbą Rusijos žiniasklaidoje pateikiami prieštaringi pranešimai.

Vesti.ru nesusilaikė neįgėlus į pagalbą atvykusiems lenkams.

„Iš išorės viskas atrodo įspūdingai. Galia, spindesys, jėga. Valdymo ir kontrolės punktų automobiliai su palydovine įranga, visi gaisrininkų automobiliai prikimšti kompiuterių. Taip pat mobili ligoninė bei dušai. Tačiau Europoje gaminti lenkų automobiliai pritaikyti dirbti patogiomis miesto sąlygomis. Darbui Riazanės miškuose jie netinkami“ – teigė vesti.ru.

Vesti.ru taip pat praneša, kad misijoje Rusijoje nestipriai susižeidė vienas lenkų ugniagesys. Kitose Rusijos žiniasklaidos priemonėse pranešama, kad lenkai labai padėjo Riazanės srities gyventojams. Už pagalbą visi Lenkijos ugniagesiai apdovanoti medaliais, diplomais ir vertingomis dovanomis.

VIDEO: Lenkų ugniagesiai per Ukmergę važiuoja namo (vilkmerge.lt filmuota medžiaga)
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min