Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvą papiktinusios „Piervyj Baltijskij kanal“ laidos vedėjas Aleksejus Pimanovas atsisakė Rusijos senatoriaus pareigų

Aleksejus Pimanovas
Kadras iš 1tv.ru laidos / Aleksejus Pimanovas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Piervyj Baltijskij kanal“ transliuotos laidos „Žmogus ir įstatymas“ vedėjas Aleksejus Pimanovas nusprendė pasitraukti iš Rusijos Federacijos Tarybos, paskelbė lenta.ru.

Federacijos Taryboje A.Pimanovas atstovauja Tuvos respublikai. Kaip praneša naujienų agentūra „Interfax“, A.Pimanovas iš aukštutinių Rusijos parlamento rūmų traukiasi savo noru. Kaip pareiškė Federacijos Tarybos reglamento komiteto vadovas Vadimas Tiulpanovas, A.Pimanovo sprendimas susijęs su „perėjimu į kitą darbą“.

Klausimas apie politinių laidos vedėjo įgaliojimų panaikinimą bus sprendžiamas trečiadienį. Kaip skelbiama Federacijos Tarybos interneto tinklalapyje, A.Pimanovo senatoriaus įgaliojimai normaliai baigtųsi 2014 metų spalį.

„Vieningosios Rusijos“ partijos narys A.Pimanovas Tuvos respublikos atstovu Federacijos Taryboje tapo 2011 metų sausį. Prieš tai jis Tuvoje buvo išrinktas Aukščiausiojo Churalo (vietinio parlamento) nariu.

A.Pimanovas jau daugelį metų dirba Rusijos Pirmojo kanalo laidos „Žmogus ir įstatymas“ vedėju. Ši laida buvo rodoma ir per Baltijos šalyse transliuojamą rusišką televizijos kanalą „Piervyj Baltijskij kanal“.

Lietuvos radijo ir televizijos komisija praėjusį trečiadienį nusprendė stabdyti per „Piervyj Baltijskij kanal“ rodomas Rusijoje rengtas laidas. Toks sprendimas priimtas po melagingos propagandinės laidos „Žmogus ir įstatymas“ apie 1991 metų sausio 13-osios sovietų agresiją.

Melagingi faktai apie 1991 metų sausį įvykdytą sovietų agresiją paskelbti spalio 4 dienos propagandinėje laidoje. Šioje laidoje buvo interviu su Vilniaus televizijos bokštą šturmavusios grupės „Alfa“ tuometiniu vadu Michailu Golovatovu ir kitais pašnekovais, kurie neigė buvus kariškių ataką.

1991-ųjų sausio 13-ąją sovietų kariuomenei šturmuojant Televizijos bokštą žuvo 13 Lietuvos laisvės gynėjų. Į medicinos įstaigas kreipėsi 580 nukentėjusiųjų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min