Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Benamių lietuvių tragedijos tęsinys Ispanijos spaudoje: Juozas pabudo iš komos, tik vienas iš trijų mirtinai apsinuodijusių lietuvių amžino poilsio atgulė gimtinėje

Alus
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Butelis
Šaltinis: 15min
0
A A

52 metų lietuvis Juozas, kurio trys draugai vasarį mirė apsinuodiję metanoliu (jį benamiai ir narkomanai vartoja kaip alkoholio pakaitalą), po ilgiau nei mėnesio komos pabudo ir jau išėjo iš ligoninės, rašo Ispanijos portalas Lasprovincias.es.

Priminsime, kad prieš du mėnesius Valencijoje šaltą naktį sušilti bandę gerdami metanolį keturi benamiai lietuviai – Daiva, Ruslanas, Deividas ir Juozas, stipriai juo apsinuodijo. Deividas ir Ruslanas mirė iškart, pastarojo draugė Daiva buvo nugabenta į ligoninę, tačiau po trijų dienų jos gyvybė dėl alkoholio smegenims padarytos žalos taip pat užgeso. Ligoninėje atsidūrė ir Juozas, kurį, mirus Daivai, ištiko koma.

Atgavęs sąmonę Juozas sunkiai tegalėjo atgaminti, kas nutiko. „Kodėl esu čia?“ – palatos draugų klausė vyras.

„Jo prisiminimai susipynę. Buvo momentų, kai Juozas manė, kad nužudė savo draugus – Ruslaną, Deividą i Daivą“, – pasakojo jį pažįstanti Inga.

Po ilgos reabilitacijos lietuvis išėjo iš ligoninės ir šiuo metu kovoja su savo priklausomybe alkoholiui ir tabakui Kastelono reabilitacijos centre.

Juozas, išsiskyręs su žmona, į Ispanija atvyko prieš dešimt metų. Dar prieš penkerius metus jį lydėjo sėkmė, tačiau prasidėjo krizė ir lietuvis atsidūrė gatvėje. Vyras buvo išgyvenęs du infarktus.

Tik vienas iš trijų mirtinai apsinuodijusių lietuvių palaidotas Lietuvoje

Portalas Lasprovincias.es taip pat rašo, kad tik vienas iš trijų metanoliu apsinuodijusių lietuvių – Ruslanas – amžino poilsio atgulė gimtinėje. Jo tėvas kovo pradžioje lankėsi Valencijoje ir pasirūpino, kad sūnus būtų palaidotas Lietuvoje.

Daivos kūno į Lietuvą pargabenti jos motina negalėjo. Moteris šiuo metu dėl sunkių sveikatos problemų guli ligoninėje, jos ekonominė padėtis sunki.  „Daivos dukra, gyvenusi su močiute, perkelta į vaikų namus“, – pasakojo Inga.

Deivido šeimos nariams prastos finansinės galimybės taip pat sutrukdė pargabenti jo kūną į Lietuvą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min