Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje gydytas Dmytro Bulatovas – kandidatas į Ukrainos ministrus

Automaidano lyderio ukrainiečio Dmytro Bulatovo spaudos konferencija
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Automaidano lyderis Dmytro Bulatovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Maidano komendantas Andrijus Porubijus „Žinių radijui“ trečiadienį sakė, kad naujoji Ukrainos vyriausybė nebus formuojama partiniu principu, o kandidatams į ministrų kabineto narius keliami aukšti reikalavimai. Anot A. Porubijaus, jaunimo ir sporto ministro postas siūlomas Dmytro Bulatovui, Automaidano aktyvistui, kuris gydėsi Lietuvoje. 

Naujojoje vyriausybėje politikų turi būti minimaliai, daugiau – profesionalų ir moralinių autoritetų, – sakė A.Porubijus.

 „Dvi savybes akcentuojame: aukštą profesionalumo lygį ir pilietiškumą, turi nebūti korupcijos šleifo. Tokių pavyzdžių yra. Į jaunimo ir sporto ministrus siūlomas D.Bulatovas – Automaidano vadovas. Naujojoje vyriausybėje politikų turi būti minimaliai, daugiau – profesionalų ir moralinių autoritetų. Ministrai turės būti patvirtinti Maidane, čia, ant scenos“, – kalbėjo A. Porubijus.

Pasak A. Porubijaus, jis iki šiol priešinosi dalyvavimui vyriausybėje ir nesiekė jokių postų, tačiau žmonės jam paaiškino, kad jo nedalyvavimas gali būti paaiškintas kaip jo nusišalinimas.

„Pasakiau, kad jeigu bus būtinybė, jei reikės, aš, žinoma, eisiu ir prisiimsiu atsakomybę už tam tikrą sferą. Ne, aš ne milicininkas, ne kariškis, aš politologijos mokslų kandidatas, istorikas. Mane labiau domina nacionalinis saugumas už armiją ar miliciją. Aš vadovauju revoliucinei armijai“, – kalbėjo A. Porubijus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min