Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Petras Vaitiekūnas: Rusija sėja paniką Ukrainoje

Petras Vaitiekūnas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Petras Vaitiekūnas
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Petras Vaitiekūnas sako, kad Rusija ir toliau sėja paniką ir destruktūrizaciją Ukrainos rytuose. Be to, jis pabrėžia, kad Ukrainos neramumų akivaizdoje yra gera proga prisiminti, kad rinkimai nėra besąlygiška duotybė.

„Ukrainos Rytuose užimami vis nauji administraciniai Ukrainos valdžios pastatai, keliamos rusiškos vėliavos, žadama, kad nebus rinkimų, imamasi priemonių, kad gegužės 25 dienos rinkimai neįvyktų. Tą buvo galima prognozuoti“, – „Žinių radijo“ laidoje „Aktualioji valanda“ sakė P.Vaitiekūnas.

Kijevo Maidane antradienio vakare kilo riaušės, ten dalyvavo ir veidus slepiančių žmonių grupės. P.Vaitiekūno žiniomis, Maidaino apsaugos būriai užkirto kelią prokremliškoms eitynėms

Iš savo pusės Ukrainos valdžia, anot jo, bando konsoliduoti pajėgas ir atsakyti Rusijos veiksmams nepraliedama taikių žmonių kraujo.

Kijevo Maidane antradienio vakare kilo riaušės, ten dalyvavo ir veidus slepiančių žmonių grupės. P.Vaitiekūno žiniomis, Maidaino apsaugos būriai užkirto kelią prokremliškoms eitynėms.

„Žmonės uždengtais veidais su fakelais bandė eiti prie Ukrainos parlamento ir susidūrė su Maidano apsaugos būriais“, – sakė P. Vaitiekūnas.

„Šiandien mums yra gera proga pamatyti, kad tokia vertybė kaip rinkimai nėra besąlygiška duotybė, okupantas ją gali atimti. Rinkimus reikia branginti, dėl rinkimų reikia kovoti. Rinkimus reikėtų pradėti rašyti iš didžiosios raidės, kaip Tėvynė“, – pridūrė P. Vaitiekūnas.

Laida „Aktualioji valanda“ transliuojama darbo dienomis 17.05 val.

Žinių radijas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min