Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Londone riaušių metu plėšikavę paaugliai: pavogti daiktai netilpo į furgoną

Plėšikai Londone
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Plėšikai Londone
Šaltinis: 15min
0
A A

Keturi riaušių metu Londone plėšikavę jaunuoliai davė interviu „Sky News“. Jie sakė į šiuos neramumus žiūrėję tiesiog kaip į puikų būdą gauti trokštamų prekių.

Žurnalistų kalbinti jaunuoliai iš parduotuvių plėšė pačias įvairiausias prekes: „iPad“ kompiuterius, „Blackberry“ mobiliuosius elefonus, nešiojamuosius kompiuterius, drabužius, netgi vystyklus ar drabužius vaikams. Pavogtoms prekėms pervežti jie naudojo furgoną. Daiktų prigrobta buvo tiek daug, kad jie buvo priversti vežti iškrauti prekes ir važiuoti plėšti toliau.

Paaugliai, kuriems – 16–17 metų, „Sky News“ sakė, kad jie nepriklauso jokiai organizuotai gaujai, o yra tiesiog nusivylę jaunuoliai, niekaip negalintys rasti darbo.

Vienas jų sakė: „Mes galėjome imti, ką tik panorėję. Negalėjau patikėti, kad mes galime gauti tiek daug daiktų.“

Jaunuoliai sakė plėšikavę dvi naktis įvairiuose Londono rajonuose. Nusiaubė jie ir vieną parduotuvę, kuri anksčiau nepriėmė dirbti vieno iš vandalų.

Paaugliai sakė, kad dalis daiktų yra paslėpti jų ar draugų namuose, kai kas parduota internete ar juodojoje rinkoje.

Vienas iš plėšikų sakė: „Dabar atrodo, kad jaunimas neturi ateities, bent jau taip aš manau. Mes tai darome ne dėl pasilinksminimo, mums reikia pinigų išgyventi.“

Niekas iš šių jaunuolių pernelyg nesijaudina, kad policija gali susekti juos, – paaugliai įsitikinę, plėšikavo tiek daug žmonių, jog visų sugauti nepavyks.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min