Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Londone vykusiam Helovino vakarėliui nesukliudė 7-ių žmonių areštai

Prie įėjimo į vakarėlį
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Prie įėjimo į vakarėlį
Šaltinis: 15min
0
A A

Helovino vakarėlis centriniame Londone tapo viena pagrindinių sekmadienio naujienų, mat vakarėlio dalyviai, nepaisydami susirėmimų su riaušių policija ir areštų, nenutraukė linksmybių.

Galimai nelegalaus vakarėlio metu net 7 jaunuoliai buvo suimti dėl viešosios tvarkos pažeidimų, trys sužesti. Vienas sužeistųjų – policijos pareigūnas, nukentėjęs nuo įsisiautėjusių puotautojų, kurie nutarė svaidytis plytomis ir buteliais.

Nukentėjusieji, nors patyrė tik nedidelių sužalojimų, buvo nugabenti į ligoninę, o specialios policijos pajėgos stengėsi išsklaidyti nenaudojamame pastate linksmintis susirinkusią minią. Tačiau jaunuoliai pademonstravo atkaklumą – sekmadienio rytą pastate, kuriame vyko vakarėlis vis dar buvo šimtai vakarotojų, kurie nė nemanė nutraukti šėlionių.

Baimindamiesi galimų incidentų, policijos pareigūnai apsupo pastatą ir prižiūrėjo tvarką. Vakarėlio dalyviai – apsirengę suvirintojų, meškinų, juokdarių ir kitais kostiumais – sekmadienio rytą tiesiog užplūdo New Oxford gatvę. Tačiau minia nesiskirstė ir iš pastato, mesdami policijai iššūkį laukti, kol jie pavargs linksmintis.

Viliamės, kad žmonės pavargs ir eis namo.Pasak Londono policijos atstovų, įsisiautusi minia tapo agresyvi tuomet, kai buvo paprašyti skirstytis. Teigiama, kad buvo leista tęsti vakarėlį baiminantis kitų išpuolių, o pareigūnai akylai prižiūrėjo linksmybes. Vakarėlis tęsėsi ir dieną, stebindamas turistų būrius. „Jaučiu, kad galėčiau užeiti ir šokti drauge su jais“, – stebėjosi vienas. „Viliamės, kad žmonės pavargs ir eis namo“, – „Sky News“ vylėsi greta stovėjęs policininkas.

Helovino vakarėlis, pavadintas „Scumo'ween“ (kalbamąja anglų kalba scum – padugnės, niekšai, – red. past.) buvo organizuojamas „iš lūpų į lūpas“. Vos keletą valandų prieš jam įvykstant, visi, norintys į jį patekti turėjo paskambinti nurodytu telefonu, kad sužinotų veiksmo vietą. Viduje ištroškusius linksmybių britus sutiko net 10 skirtingų scenų, o per parą čia pasirodė 200 didžėjų.
Pasak Thesun.co.uk kalbinto vakarėlio dalyvio, šis renginys Londone pirmas tokio masto per 9-erius metus ir veikiausiai reiškia tokio pobūdžio renginių atgimimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Helovinas Londonas
Parašykite atsiliepimą apie 15min