Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Londono teisėjus ir advokatus puola iš dangaus krentančios žuvėdros

Londono Karališkojo teisingumo teismo teisėjai ir advokatai saugosi juos puolančių žuvėdrų.
Dennis Jarvis / Londono Karališkojo teisingumo teismo teisėjai ir advokatai saugosi juos puolančių žuvėdrų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vieni geriausių Londono advokatų bei teisėjų įspėti saugotis „iš dangaus krentančių“ žuvėdrų. Karališkojo teisingumo teismo pastato durys paženklintos ryškiais raudonais užrašais: „Saugokitės lizdus sukančių ir iš dangaus krentančių žuvėdrų“.

Kaip praneša standard.co.uk, paukščiai netikėtai pradėjo puldinėti prie pastato vos prisiartinančius žmones. Manoma, kad taip jie gina vieną iš jauniklių, kuris iškrito iš lizdo ir pateko į teismo pastatą. Įspėjamieji ženklai parašyti didelėmis raudonomis raidėmis ir iškabinti aiškiai matomose vietose, mat didžiosios žuvėdros gali rimtai sužaloti žmogų.

Pasirodo, su problema dėl žuvėdrų Karališkasis teisingumo teismas susiduria nebe pirmą kartą. Advokatų įmonė, įsikūrusi netoli pastato, kurios darbuotojams dažnai tenka keliauti į teismo rūmus, kasmet samdo sakalininką. Vyras su medžiokliniu paukščiu dažnai baido žuvėdras, tačiau jų perėjimo ir jauniklių auginimo laikotarpiu, būtent dabar, tai daryti draudžiama.

Londone aptinkamos žuvėdros užauga iki 2 kg svorio ir minta šiukšlėmis. Galingų snapų savininkės, gindamos savo jauniklius, neretai įsikimba žmonėms į plaukus ar drabužius ir apkapoja. Nors socialiniuose tinkluose tyčiojamasi iš „nuo paukščių ginamų teisėjų“, pasak gamtininkų, ši priemonė būtina norint išvengti rimtų sužeidimų.

Visi Jungtinės Karalystės paukščiai priklauso karalienei Elžbietai, tad juos naikinti griežtai draudžiama. Dėl šios priežasties mieste naudojamasi sakalais, kurie baido ne tik žuvėdras, bet ir sparčiai besiveisiančius balandžius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min