Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Los Andžele apšaudytas ir kulkų kliudytas policijos sraigtasparnis buvo priverstas leistis avariniu būdu

Įvykio vietoje buvo sutelktos itin gausios policijos pajėgos.
Kadras iš ktla.com reportažo / Įvykio vietoje buvo sutelktos itin gausios policijos pajėgos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nežinomi asmenys sekmadienio rytą apšaudė policijos sraigtasparnį Los Andžele, pranešė dienraštis „Los Angeles Times“.

Incidentas įvyko apie 6 val. ryto vietos (16 val. Lietuvos) laiku San Fernando slėnio rajone. Mažiausiai viena kulka prakirto sraigtasparnio kuro baką ir iš jo ėmė lietis degalai. Sraigtasparniui teko skubiai leistis ant žemės avariniu būdu. Pranešama, kad per išpuolį niekas nei ore, nei ant žemės nenukentėjo.

Netrukus buvo sulaikytas dvidešimtmetis įtariamasis. Kai pareigūnai mėgino jį sučiupti, vaikinas iš šautuvo kelis šūvius paleido ir į juos. Išpuolio motyvai kol kas nėra žinomi. Be to, manoma, kad sulaikytasis turėjo bendrininkų, kadangi, pareigūnų manymu, į sraigtasparnį buvo šaudyta mažiausiai iš dviejų taškų. Šių galimų bendrininkų ieškoma.

„Viskas galėjo baigtis labai tragiškai, tačiau mums pasisekė, kad sraigtasparnį pavyko nutupdyti ir nei pareigūnai, nei gyventojai nenukentėjo. Pažymėtina, kad viskas įvyko Velykų sekmadienį. Panašu, kad mus saugojo kažkas iš aukščiau“, – žurnalistams pareiškė policijos padalinio vadovo pavaduotojas Earlas Paysingeris.

Vėliau vietos žiniasklaidai policija pateikė daugiau įvykio detalių. Pasak pareigūnų, sraigtasparnis į šią vietovę buvo pasiųstas po to, kai kažkas iš vietos gyventojų paskambino ir pasiskundė, kad kažkas iš kaimynų šaudo į orą. Manoma, kad į orą šaudęs vyras nukreipė ginklą ir į atskubėjusį policijos sraigtasparnį.

Vėliau įtariamasis užsibarikadavo savo namuose ir mėgino apšaudyti jį apsupusius pareigūnus. Tik įkalbėtas šeimos narių jis galiausiai metė ginklą ir pasidavė.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min