Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Los Andželo tarptautiniame oro uoste šaudžiusiam vaikinui pateikti kaltinimai dėl nužudymo

Į oro uostą buvo pasiųstos gausios pareigūnų pajėgos.
Kadras iš „YouTube“ / Į oro uostą buvo pasiųstos gausios pareigūnų pajėgos.
Šaltinis: 15min.lt/BNS
0
A A

Vaikinui, kuris, kaip įtariama, penktadienį šaudė Los Andželo tarptautiniame oro uoste pateikti kaltinimai dėl nužudymo, skelbia BBC.

Jei 23 metų Paulas Ciancia bus pripažintas kaltu, jam gresia mirties bausmė.

P.Cancia penktadienį oficialiai įvardintas įtariamuoju įvykdžius išpuolį Los Andželo oro uoste, per išpuolį buvo nušautas vienas pareigūnas ir sužeisti du. Pats šaulys taip pat buvo sužeistas pareigūnams atsišaudžius.

Los Andželo tarptautinis oro uostas po išpuolio jau visiškai atnaujino savo darbą.

VIDEO: Išpuolis Los Andželo tarptautiniame oro uoste

Ketino nužudyti daug agentų

Los Andželo oro uoste šaudęs vyras su savimi turėjo raštelį, kuriame sakoma, kad jis planavo nužudyti „daug“ agentų, šeštadienį, paskelbdami kaltinimus, pranešė pareigūnai.

Vienas kaltintojas papasakojo, kad Paulas Ciancia, kaip įtariama, pradėjo „iš arti“ šaudyti į Gerardo Hernandezą, kuris tapo pirmuoju tarnyboje žuvusiu Transporto saugumo administracijos (TSA) pareigūnu per jos 12 metų istoriją. TSA buvo įkurta po 2001 metų rugsėjo 11-osios teroro atakų prieš Jungtines Valstijas.

Tuo tarpu žuvusio pareigūno našlė sakė, kad yra „tikrai priblokšta“ dėl vyro netekties.

„Jis buvo linksmas žmogus, visada besišypsantis ir didžiavosi savo tarnyba Amerikos visuomenei“, – sakė Ana Hernandez.

P.Ciancia per išpuolį panaudojo automatą „Smith & Wesson“ ir daug šovinių.

Pasakodamas, kaip prasidėjo šaudymas, vienas kaltintojas sakė, kad P.Ciancia išsitraukė „iš krepšio .223 (colio, 5,56 mm) kalibro automatą „M&P-15“ ir iš arti paleido daug šūvių“ į 39 metų G.Hernandezą. Tai įvyko kelios minutės po 9 val. oro uosto 3-iajame terminale.

Šūviai sužeidė G.Hernandezą; 23 metų užpuolikas tada nuėjo prie netoliese esančio eskalatoriaus, bet paskui grįžo ir „vėl šovė į sužeistą pareigūną“, sakė Andre Birotte'as.

Tada P.Ciancia nuėjo tolyn į terminalą ir šovė į dar keturis žmones, tarp jų – du kitus TSA pareigūnus, kol po susišaudymo su oro uosto policija buvo sulaikytas.

Įtariamasis, kuris tebėra ligoninėje ir dar neatsakė į jokius tyrėjų klausimus, savo krepšyje turėjo raštelį, kuris rodo, kad jis „specialiai taikėsi į TSA pareigūną“, kuriam jautė „pyktį ir pagiežą“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min