Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 2d. 12:05

Lrt.lt paneigia informaciją apie „Avia Solution Group“

LRT logotipas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / LRT logotipas

Internetiniame portale www.lrt.lt 2018 m. vasario 10 d. publikacijoje „Siūlo laukti JAV Kongresui pateiktos uždaros ataskaitos nutekėjimo“ buvo paskelbta tikrovės neatitinkanti bei AB „Avia Solution Group“ dalykinę reputaciją žeminanti informacija.

Nurodytoje publikacijoje paskelbti teiginiai: „<...> Gedimino Žiemelio aviacijos verslas labai priklausomas nuo partnerių iš Rusijos <...>“ ir „<...> Per trečdalį „Avia Solution Group“ akcijų valdo Rusijos valstybinė korporacija „Rostech“ <...>“.

www.lrt.lt valdantis VšĮ Nacionalinis radijas ir televizija pareiškia, kad publikacijoje pateikti teiginiai: „<...> Gedimino Žiemelio aviacijos verslas labai priklausomas nuo partnerių iš Rusijos <...>“ ir „<...> Per trečdalį „Avia Solution Group“ akcijų valdo Rusijos valstybinė korporacija „Rostech“ <...>“ yra klaidinantys bei neatitinka tikrovės

VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija atsiprašo AB „Avia Solution Group“ dėl to, kad paskleidė tikrovės neatitinkančią ir visuomenę klaidinančią informaciją.

Lrt.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min