Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Malaizijos lėktuvo katastrofos aukų kūnus gabenusiame traukinyje trūksta žuvusiųjų lavonų

Traukinys Charkove
reuters.com / Traukinys Charkove
Šaltinis: 15min.lt/BNS
0
A A

Malaizijos lėktuvo katastrofos aukų kūnus gabenęs traukinys pasiekė Charkovą, tačiau jame trūksta žuvusiųjų kūnų.

Papildyta 20.27 val. Kaip skelbia BBC, vietoj 282 aukų kūnų, atgabenta tik 200. Apie tai pranešė Nyderlandų ekspertų grupės vadovas, policininkas Jainas Tuinderas.

Interpolo grupė pradėjo Malaizijos lėktuvo katastrofos aukų atpažinimą

Tarptautinės policijos agentūra „Interpol“ antradienį pranešė, kad viena jos grupė pradėjo bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lėktuvo katastrofos Ukrainos Rytuose praėjusią savaitę aukų atpažinimo procedūras.

„Surinkti aukų palaikai, pažymėti etiketėmis ir sunumeruoti, buvo pervežti traukiniu vagonuose šaldytuvuose iš Donecko į nurodytą operacijų centrą Charkove, kur Interpolo reagavimo į nelaimes grupė (Incident Responce Team) kartu su ten esančiomis tarptautinėmis nelaimės aukų identifikavimo grupėmis atliks pirminius tyrimus“, – sakoma Prancūzijos Lijono mieste būstinę turinčios organizacijos pareiškime.

Taip pat nurodoma, kad atlikus pirminius tyrimus, aukos bus pervežtos į Nyderlandus, kur bus atliktas išsamus identifikavimas.

Malaizijos lainerio juodosios dėžės yra tarp žuvusiųjų kūnų traukinyje?

Numušto Malaizijos lainerio „Boeing 777” juodosios dėžės yra viename iš traukinio vagonų, kuriame gabenami aukų kūnai, teigia naujienų svetainė „Unian“.

Apie tai Charkove paskelbė Ukrainos vicepremjeras Vladimiras Groismanas.

„Mes šiuo metu neturime pakankamai žinių apie juodąsias dėžes. Žinome tik tiek, kad jos yra viename iš vagonų. Šiandien specialistai iš Nyderlandų ir Malaizijos tariasi, kokiu būdu perduoti turimus įrašus tyrėjams. Šiuo metu laukiame atsakymo iš visų suinteresuotų šalių tam, kad būtų atlikta oficiali procedūra ir būtų nutarta dėl tolimesnių veiksmų su juodosiomis dėžėmis“, – teigė V.Groismanas.

Liepos 21 d. vakarą žuvusiųjų kūnai buvo išgabenti iš Torezo geležinkelio stoties. Antradienio rytą šešių vagonų sąstatas pasiekė Charkovą. Kūnai bus išgabenti į Nyderlandus atpažinimo procedūrai.

Antradienį taip pat buvo paskleista informacija, kad Donecko teroristų grupuotė perdavė juodąsias dėžes Malaizijos atstovams. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min