Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Malaizijos oro linijos pranešė dingusio lėktuvo keleivių šeimoms, kad jų artimieji – žuvę

Ieškoma dingusio Malaizijos keleivinio lėktuvo „Boeing 777“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Ieškoma dingusio Malaizijos keleivinio lėktuvo „Boeing 777“
Šaltinis: 15min
0
A A

Dingusio „Malaysian Airlines“ lėktuvo jau ilgiau nei dvi savaites ieškantys pareigūnai pirmadienį jame skridusių keleivių artimiesiems ir visam pasauliui paskelbė, kad lėktuvas laikomas sudužusiu pietinėje Indijos vandenyno dalyje, o visi keleiviai – žuvusiais.

Visi žinių apie savo artimuosius laukiantys žmonės pirmadienio vakare telefonu gavo tokią žinutę:

„Malaizijos oro linijos apgailestauja turinčios vadovautis abejonių nekeliančia prielaida, kad MH370 reisu skridęs lėktuvas dingo ir kad niekas iš jame buvusių žmonių neišgyveno. Kaip netrukus išgirsite iš Malaizijos ministro pirmininko, mes turime priimti visus įrodymus, kurie leidžia manyti, kad lėktuvas nukrito pietinėje Indijos vandenyno dalyje.“

Malaizijos ministras pirmininkas Najibas Razakas netrukus paskelbė pareiškimą, kad tragiška skrydžio baigtis nebekelia abejonių.

Su liūdesiu ir apgailestaudamas turiu jums pranešti, kad remiantis naujais duomenimis, skrydis MH370 baigėsi pietinėje Indijos vandenyno dalyje.

„Su liūdesiu ir apgailestaudamas turiu jums pranešti, kad remiantis naujais duomenimis, skrydis MH370 baigėsi pietinėje Indijos vandenyno dalyje“, – sakė premjeras, žadėdamas išsamesnių žinių suteikti antradienį.

„Šį vakarą mane informavo Didžiosios Britanijos Oro nelaimių tyrimų skyriaus (AAIB) atstovai. „Inmarsat“ (britų palydovinės telekomunikacijos bendrovė), kuri pateikė palydovų duomenis, leidusius apriboti šiaurės ir pietų koridorius, atliko daugiau skaičiavimų.

Remdamiesi nauja analize, „Inmarsat“ ir AAIB padarė išvadą, kad paskutinė MH370 lėktuvo padėtis buvo viduryje Indijos vandenyno. Pasitelkę iki šiol niekada nenaudotus analizės būdus, jie galėjo daugiau pasakyti apie MH370 skrydžio trajektoriją, – pranešė Malaizijos premjeras. – Tai atoki vieta, toli nuo bet kokių galimų nusileidimo vietų.“

Pasak šių duomenų, lėktuvas tegalėjo sudužti Indijos vandenyne.

Iš „Lido“ viešbučio Pekine, kur susirinkę žinių laukia dauguma lėktuvu skridusių keleivių artimųjų, pranešama, kad pranešimas sutiktas nevilties šūkiais ir ašaromis. Į viešbutį atvyko policijos pareigūnai, kad padėtų susitvarkyti su situacija.

„Malaysia Airlines“ lėktuvas, skridęs iš Kuala Lumpūro į Pekiną, dingo kovo 8 dieną. Jame skrido 239 žmonės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min