Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 14d. 19:50

Malaizijos oro linijų nesėkmės nesibaigė: stiuardas kaltinamas seksualiniu priekabiavimu

„Malaysia Airlines“ orlaivis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Malaysia Airlines“ orlaivis

Malaizijos oro linijų vyriausiasis stiuardas Prancūzijoje sulaikytas dėl kaltinimų seksualiai priekabiavus prie Austalijos keleivės, kuri bijojo skristi.

Kaip skelbia Independent.co.uk, Nacionalinio vežėjo išplatintame pranešime teigiama, kad Prancūzijos policija sulaikė Malaizijos oro linijų įgulos narį ir apklausė jį dėl kaltinimų „netinkamu seksualiniu elgesiu“ su skrydžio MH20 iš Kvala Lumpūro į Paryžių keleive. Skrydis iš Kvala Lumpūro į Paryžių vykdytas rugpjūčio 4 d. 

Keleivė išsipasakojo lėktuvo įgulai, kad baiminasi skristi lėktuvu dėl anksčiau šįmet įvykusių orlaivių tragedijų. Pasak moters, stiuardas prisėdo šalia jos, prisidengdamas tuo, kad esą nori ją paguosti ir skrydžio metu prie jos seksualiai priekabiavo.

Malaizijos oro linijos tikisi iš savo įgulos tik aukščiausių elgesio standartų ir panašius kaltinimus priima labai rimtai.

Malaizijos oro linijos pranešė, kad padės Prancūzijos policijai tyrimo metu: „Malaizijos oro linijos tikisi iš savo įgulos tik aukščiausių elgesio standartų ir panašius kaltinimus priima labai rimtai“.

Oro linijų pranešime taip pat teigiama, kad „keleivių saugumas, komfortas ir gerovė visuomet yra didžiausi prioritetai“.

Persekioja nelaimės

Malaizijos oro linijas persekioja nelaimės. Apie dingusį lėktuvą, kuris skrido iš Kvala Lumpūro į Pekiną su 239 keleiviais, vis dar nėra jokių žinių. Be to liepos mėnesį Ukrainoje buvo numuštas Malaizijos lėktuvas. Žuvo 298 juo skridę žmonės.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Sudužusio Malaizijos lėktuvo nuolaužos
AFP/„Scanpix“ nuotr./Sudužusio Malaizijos lėktuvo nuolaužos

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min