Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 5d. 16:58

Maniako Josefo Fritzlio žmona prisiteisė kompensaciją iš žurnalistų

Rosemarie ir Josefas Fritzliai 2006-aisiais
„Daily Mail“ nuotr. / Rosemarie ir Josefas Fritzliai 2006-aisiais

Maniako Josefo Fritzlio, kaltinamo tuo, kad 24 metus rūsyje laikė ir prievartavo savo dukrą, žmona laimėjo bylą prieš du Austrijos žurnalus.

„The Earth Times“ praneša, kad  Rosemarie Fritzl iš dviejų spaudos leidinių prisiteisė 11 tūkst. eurų. Moteris teisme skundėsi, kad žurnalistai pažeidė jos teisę į privatumą ir išspausdino publikacijas, kurios „gali būti įdomios tik sensacijų trokštantiems skaitytojams“.
 
Daugelis Austrijos ir kitų šalių žiniasklaidos priemonių ne kartą uždavė klausimą, kaip maniako žmona nepastebėjo to, kad jų namo rūsyje įkalinta jų pačių dukra. Pagal oficialią tyrimo versiją J.Fritzlis savo dukrą Elisabeth įkalino rūsyje, kai jai buvo 18 metų. Žmonai jis pasakė, kad dukra pabėgo pas sektantus.

R.Fritzl taip pat pateikė ieškinius Vokietijos savaitraščiui „Der Spiegel“ ir didžiausiam Austrijos dienraščiui „Kronen Zeitung“.

J.Fritzlis buvo suimtas praėjusių metų balandį, kai jo dukrai pavyko išsilaisvinti ir pabėgti. Maniako teismo proceso pradžia numatyta šių metų kovą. Jis kaltinamas žaginimais, neteisėtu laisvės atėmimu, incestu, žiauriu elgesiu su vaikais ir žmogžudystėmis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min